Beskid zaczął od porażki
Gospodarze walczyli do końca o odrobienie strat. fot. Wojciech Trzcionka

Dodaj do Facebook

MN/Sportowebeskidy.pl

Skoczowianie mogli wyrównać, ale zabrakło „zimnej krwi” pod bramką przyjezdnych. fot. Wojciech Trzcionka

Tym razem gorący doping kibiców nie pomógł drużynie ze Skoczowa. fot. Wojciech Trzcionka

Karol Michalski nie schodził z boiska w dobrym humorze. fot. Wojciech Trzcionka

Beskid Skoczów przegrał w sobotę pierwszy mecz w III lidze z Ruchem Zdzieszowice 1:2 (0:2). — Optymistycznie patrzymy w przyszłość — podsumował spotkanie szkoleniowiec.
Po sporych zmianach kadrowych pewne było, że ekipie skoczowskiego Beskidu nie będzie łatwo w bojach na trzecioligowym froncie. — Straciliśmy bardzo kuriozalne bramki po błędach, które nie powinny się przytrafiać na tym poziomie rozgrywek — zauważył po spotkaniu Karol Michalski, szkoleniowiec Beskidu.

Przez długie fragmenty pierwszej odsłony nic nie zapowiadało, że gospodarze mogą stracić aż dwa gole. Mecz miał wyrównany przebieg, a do podbramkowych spięć nie dochodziło zbyt często. W 36. minucie jednak błąd w ustawieniu defensywnym popełnili skoczowianie i goście cieszyli się z prowadzenia. Sześć minut później było już 2:0. Tym razem odpowiedzialnym za bramkę dla Ruchu był Joachim Mikler.

Gospodarze walczyli do końca o odrobienie strat i powiodło się to częściowo. W 51. minucie akcję w „trójkącie” Mateusz Mzyk, Robert Tkocz i Damian Zdolski wykończył ten ostatni i miejscowi uwierzyli w możliwość sięgnięcia choćby po jeden punkt. Skoczowianie mogli wyrównać, ale zabrakło „zimnej krwi” pod bramką przyjezdnych.  — Cieszy mnie, że chłopcy podjęli rękawicę w drugiej połowie i ambitnie walczyli o odrobienie strat. Zabrakło doświadczenia i wyrafinowania, ale ze względów szkoleniowych ten mecz dał nam bardzo wiele. Optymistycznie patrzymy w przyszłość, a ta potyczka jest dla nas pewną nauczką — wyjaśnił trener trzecioligowca ze Skoczowa.

Beskid Skoczów – Ruch Zdzieszowice 1:2 (0:2)
0:1 Rychlewicz (36 min.)
0:2 Wolański (42 min.)
1:2 Zdolski (51 min.)

Beskid: Mikler – Świerczyński (82. Stiller), Kościelniak, Rumiński, Kotrys – Zaremski (46. Kiełczewski), Mzyk, Maciongowski, Padło (70. Gredka) – Zdolski, Tkocz; Trener: Michalski
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

bardzo dobrze ze skoczowa nawet dobry wiatr nie wieje!!

Hehh dobrze mówisz !! Skoczów jakaś nikomu niepotrzebna dziura.

Ta wy i wasza okręgówka jeżdzijcie sobie po tych zadupiach hahaha mozecie tylko pomarzyć o 3 lidze !!!