, czwartek 20 czerwca 2024
Austriackie rządy, Adam zawiódłDodaj do Facebook

Austriackie rządy, Adam zawiódł

INTERIA.PL
Fenomenalny Thomas Morgenstern ma chyba skrzydła. Przekroczył barierę 140 m - poszybował na 141,5 m i pewnie wygrał pierwsze zawody Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Adam Małysz zawiódł - był dopiero 17.
Zawody rozgrywano w systemie k.o. Adam Małysz wygrał rywalizację z Maciejem Kotem. Skoczek z Wisły oddał skok na 126 m, podczas gdy młody Kot lądował na 118. i oczywiście nie miał szans załapać się do grona lucky loserów. Po I serii Adam był 15 i wydawało się, że może się poprawić, ale nic z tego. Słaba szybkość na progu, lądowanie na 124,5 m - tak wyglądał Orzeł z Wisły w finałowej serii.

- Nawet nie wiem, w czym tkwi problem - powiedział Małysz z kwaśną miną, bo przecież po kwalifikacjach (trzecie miejsce) sam się spodziewał dłuższych lotów.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

kto pisze te idiotyczne tytuły ? co za debil skończony? ,,Adam zawiódł'' chyba jakiś frustrat który ma problemy w łóżku bo jak można takie bzdury napisać o największym sportowcu ostatniej dekady do autora tego tytułu wejdz cwaniaczku na małą skocznie w Wiśle centrum skocz i przeżyj!!!

J.w. - austriackie gadanie ; )

Panie Adamie dużo spokoju i dalekich lotów w Nowym 2008 roku

dołczam się do www. Mam dość słuchania o rozczarowaniu p.Adamem. Ilu sportowców utrzymuje się w takiej formie jak OD LAT p.Adam? Jesteście żenujący z takimi komentarzami. Panie Adamie - dziękujemy za te kilka lat, życzę dalszych sukcesów i niech Pan się nie przejmuje głupim gadaniem niektórych "dziennikarzy".

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama