, czwartek 23 marca 2023
Adrian chce wyjechać
Adrian Sikora ma 27 lat. Karierę zaczynał w Nierodzimiu. W Grodzisku gra od 2003 roku. fot. Dyskobolia.com.pl Dodaj do Facebook

Adrian chce wyjechać

ER
Jeden z najlepszych napastników w polskiej lidze, zawodnik Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Adrian Sikora z Ustronia marzy o karierze za granicą.
— Dałby pan sobie radę za granicą? Podobno Crvena Zvezda jest gotowa zapłacić za pana milion euro, tak Serbom spodobała się pana gra — zapytał piłkarza „Dziennik". — Aż tyle? Ale przecież w czerwcu kończy mi sie kontrakt, więc tyle chyba nikt nie da. Ale podobno wart jesteś tyle, ile ktoś jest w stanie zapłacić... O tej Crvenie też słyszałem. Nikt osobiście ze mną prawdzie nie rozmawiał, ale wiem, że rozmawiają kluby. A prezes Drzymała obiecywał, że przy konkretnej ofercie nie będzie robił przeszkód... Cóż, zobaczymy jak to sie wszystko potoczy w grudniu, wtedy zacznie się ruch w interesie. Ja chciałbym odejść i spróbować sił za granicą, żebym potem za parę lat nie drapał się w głowę i nie zastanawiał, co mogłem osiągnąć, ale... najpierw musi być propozycja. Jeśli jej nie będzie, być może przedłużę kontrakt z Grodzisku — powiedział gazecie piłkarz z Ustronia.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Adrian Nierodzim dumny z Ciebie.Tylko tak dalej.

wp.pl | 2007.11.04 04:47
Absolutnie pierwszoplanową postacią meczu Groclinu z Koroną był Adrian Sikora, który przełamał swoja strzelecką niemoc i wiceliderowi z Kielc zafundował hat-tricka. Ale drużyna z Grodziska miała także dwóch cichych bohaterów: Radka Mynara i Filipa Ivanovskiego.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama