, piątek 14 czerwca 2024
Prywatyzacja PKS Cieszyn: Mobilis ma czas do 28 październikaDodaj do Facebook

Prywatyzacja PKS Cieszyn: Mobilis ma czas do 28 października

MMT
Do 14 października firma Mobilis, zainteresowana nabyciem PKS-u Cieszyn, miała złożyć ofertę wiążącą. Poprosiła o przedłużenie terminu o 14 dni, a Ministerstwo Skarbu wyraziło zgodę.
14 lipca 2011 roku minął termin składania ofert wstępnych w sprawie nabycia udziałów w spółce Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Cieszynie. Jako jedyna ofertę złożyła firma Mobilis z Mościsk koło Warszawy, która jest też zainteresowana nabyciem PKS-u w Częstochowie, Katowicach i Lublińcu.

Termin składania ofert wiążących minął 14 października. Firma Mobilis zwróciła się z prośbą o przedłużenie terminu do 28 października, na co zgodziło się Ministerstwo Skarbu.

PISALIŚMY: PKS Cieszyn zostanie sprywatyzowany?
Komentarze: (9)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a co zmoim Władziem? tez go obżezają?

DZISIAJ , JUTRO PO MŁOTEK LASY PAŃSTWOWE

ten co pisał, to też jakis cieszyniok.. I pewnie cieszył sięjak dziecko, że dowcip wymyślił. Dokąd wy ludziska, dokąd?...Żałoba narodowa.

wszyscy mężczyżni ponoć maja podpisać klauzurę,że z chwila przyjęcia pracy zostają obowiązkowo obrzezani....

Co tu jeszcze pozostało do spieprzenia, panie profesorze? Gdzie się będzie można załapać na "jakąś" RN?

w/g wikipedii:Mobilis sp.zo.o.należącą do spółdzielni Egged będącej największym przewoźnikiem w Izraelu.przedsiębiorstwo transportowe z Mościsk,obsługuje komunikację miejską w Warszawie,Bydgoszczy,Toruniu,Krakowie.ma udziały w PKS-ach:Ciechanów,Mińsk.Maz,Mława,Mrągowo,Ostrołęka,Płock,Przysnasz.

Lud z SLD cieszyńskiego rozłożył PKS. Potem dołożyli się wielbiciele innych opcji. Bez wsparcia nie ma stanowisk. A mówiono że tylko w PRL-u była nomenklatura. Była tylko teraz chętnych do korytka więcej.

Komunikacja w powiecie ma się dobrze, nigdy w historii nie było tyle kursów i przewoźników na lokalnych trasach. Szczęść Boże.

krzyża w PKS-ie nie będą wieszać tylko co najwyżej gwiazdę !

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama