, czwartek 20 czerwca 2024
Wisła: Konkurs rozstrzygnięty
Laureaci konkursu. fot. Łukasz Bielski Dodaj do Facebook

Wisła: Konkurs rozstrzygnięty

ER
Od września do grudnia Towarzystwo Miłośników Wisły prowadziło konkurs fotograficzny „Wyprawa do źródeł”. Wczoraj konkurs rozstrzygnięto.
Do konkursu zgłoszono 40 fotografii. Wyróżnienia otrzymali wszyscy uczestnicy: Katarzyna Czyż, Marek Goryczka, Lidia Iwaniuk, Przemysław Kiraga i Henryka Tomaszczyk (indywidualnie) oraz Minifoto Klub przy Szkole Podstawowej nr 5 w Wiśle-Jaworniku, Kółko Regionalne przy Szkole Podstawowej nr 5 w Wiśle-Jaworniku i klasa IV ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wiśle-Centrum (drużynowo).

Wręczenia dyplomów i statuetek wyróżnionym fotografom dokonała prezes TMW Teresa Łączyńska, podczas finału konkursu, który odbył się wczoraj w kinie „Marzenie”. Warto dodać, że specjalną Nagrodę Prezesa TMW otrzymał Przemysław Kiraga.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama