, niedziela 3 lipca 2022
Pakiet wydawniczy Śląska CieszyńskiegoDodaj do Facebook

Pakiet wydawniczy Śląska Cieszyńskiego

TEKST SPONSOROWANY
Powiat Cieszyński w miesiącu sierpniu zakończył realizacje projektu pn. Pakiet Wydawniczy Śląska Cieszyńskiego, który został dofinansowany w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Tĕšínské Slezsko Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013.
Projekt obejmował wydanie Miniprzewodnika po Śląsku Cieszyńskim, Informatora Turystycznego „Śląsk Cieszyński”, kalendarza oraz Mapy Turystycznej Śląska Cieszyńskiego. Wydawnictwa stanowią komplet uzupełniających się informacji przydatnych dla turystów odwiedzających region Śląska Cieszyńskiego. Powstały one przy współpracy z Regionalną Radą Rozwoju i Współpracy w Trzyńcu oraz z gminami powiatu cieszyńskiego. Dystrybuowane materiałów odbywać się będzie przede wszystkim poprzez centra informacji turystycznej oraz na krajowych i zagranicznych targach turystycznych.

Wartość projektu wyniosła 97 tys. zł.

Foto
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Komu zależy na tym by tak dołowac punkt informacji turystycznej na zamku? Czy ten punkt należy do innej konkurencyjnej organizacji ?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama