, sobota 13 kwietnia 2024
Ostre granie w piwnicyDodaj do Facebook

Ostre granie w piwnicy

TO
Festiwal Make it Yourself rozpoczyna się dzisiaj w Cieszynie i potrwa do niedzieli. W tych dniach Piwnica Teatralna przy ul. Śrutarskiej zamieni się w klub muzyczny, galerię i czytelnię zarazem. Festiwal \"odwiedzi\" też inne części miasta.
W piątek jako pierwszy w piwnicy zaprezentuje się kabaret Nienażarty w składzie: Kacper Matula i Piotr Cieślar (dawny kabaret Górki Team). Zaraz po nim zagrają: 6 Trainers, Chemical Garage oraz Holden Avenue. W sobotę muzycznych wrażeń dostarczą Tomato, Sakumprask, Bukier oraz De Łindows. Zaś w niedzielę piwnica wypełni się fanami ciężkiego brzmienia, którzy będą mieli okazję posłuchać Biolythic, 3|R, Broken Reed (ex Pytki Doś) oraz X-Rays (debiut po 15 letnim zawieszeniu działalności).

Festiwal "odwiedzi" też inne części miasta. W Parku Pokoju swój obóz rozbije Fundacja Viva! będzie to miejsce dyskusji na tematy dotyczące diety wege oraz praw zwierząt. Sobotni wieczór zakończy klubowe afterparty w Piwnicy Stary Targ poprowadzone przez Silną Grupę Sound System. Wiącej na stronie: miy.cieszyn.pl. Organizatorem jest Cieszyńskie Stowarzyszenie Młodziezy Twórczej.

Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

mury w piwnicy mocne, niech grają do upadłego!

na razie nie włączam filmiku, nie ryzykując, że spadnie mi na głowę w ten słoneczny dzień, bóg wie jaki,deszcz dźwięków...

XRays widźałem pare razy w Dziupli, joj to były czasy :-)

wstęp wolny ?

Oby X-Rays zagrali jak za dawnych lat.

Gdyby za powierzchnie mózgu pobierali podatek, to byś dostał rabat!

o kurde oni nie umieja w ogole spiewac:(

x-rays to zawsze była kompletna porażka......

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama