, czwartek 19 maja 2022
Nastolatki z Ustronia w finale
Mamela Band z Ustronia powalczy o zwycięstwo w konkursie talentów. fot. Disney Channel Dodaj do Facebook

Nastolatki z Ustronia w finale

MM
Kanał telewizyjny Disney Channel ogłosiło listę ośmiu wykonawców, którzy przeszli do finału w telewizyjnym konkursie talentów „My Camp Rock”. Wśród finalistów znalazł się zespół Mamela Band, który tworzą nastolatki z Ustronia.
W konkursie biorą udział młodzi wykonawcy pomiędzy 12. a 16. rokiem życia. Spośród ponad setki kandydatów do finału awansowało ośmioro młodych wykonawców. Przed nimi wyjazd na tygodniowy obóz muzyczny.

- Teraz muszą dać z siebie wszystko, by zapewnić sobie uczestnictwo w Wielkim Finale i w ten sposób zyskać szansę na zwycięstwo w „My Camp Rock”. Zwycięzca konkursu otrzyma wspaniałą nagrodę - możliwość nagrania własnego coveru piosenki z filmu „Camp Rock 2: Wielki Finał” oraz wystąpienia w teledysku, który zostanie wyemitowany na Disney Channel przy okazji premiery filmu.- informuje Aleksandra Biardzka z biura prasowego Disney Channel.

Podczas obozu muzycznego wszyscy finaliści będą doskonalić swoje umiejętności taneczno-wokalne pod okiem specjalistów, wezmą również udział w warsztatach ruchu scenicznego, które poprowadzi aktor Mateusz Damięcki.

W finałowej ósemce wykonawców znalazł się zespół Mamela Band, który tworzą trzy 13-latki z Ustronia: Oliwia Kocyan, Katarzyna Pilch i Marta Szarzec. O awans do ścisłego finału będą rywalizować z wykonawcami m.in. z Dębicy, Tczewa, Krakowa, Suwałk i Warszawy.

Jury konkursu „My Camp Rock” tworzą: Adam Sztaba (muzyk), Reni Jusis (piosenkarka) oraz Robert Amirian (kompozytor). I to właśnie oni zadecydują, kto znajdzie się w czwórce ścisłych finalistów.
Widzowie z całej Polski mogą śledzić poczynania finalistów „My Camp Rock” w każdą sobotę i niedzielę września o godzinie 10.25 na kanale Disney Channel.
Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Gratulacje dziewczyny :)

wow, no to trzymam kciuki:) to przygoda życia

czy nadal wielka tajemnica?!
no, to się dalej nie rozpisuję.

dziewczyny, życzę wam zwycięstwa!

brawo dziewczyny :)

Christina Aguilera, Britney Spears i Justin Timberlake też tak zaczynali, powodzenia.

dziewczyny dajecia dobrze ze chdimy razem do szkoły

Dzięki wam ; *** Miło nam bardzo ; D Oglądajcie ! ! jak macie jakieś pytania to wejdźcie na facebook lub nk i napiszcie na 1000 % odpiszemy ; D

http://www.formspring.me/MamelaBand

Npiszcie coś

najladniejsza z nich jest oliwia . kocham cie ;**

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama