, sobota 13 kwietnia 2024
Młodzi przejęli towarzystwo
Marta Adamek, która została członkiem CTF i weszła w skład nowego zarządu odbiera gratulacje od Jerzego Pustelnika, wieloletniego szefa towarzystwa. fot. Patryk Lankocz Dodaj do Facebook

Młodzi przejęli towarzystwo

ER
Cieszyńskie Towarzystwo Fotograficzne, które liczy już prawie 80 lat, ma nowych członków i nowy zarząd.
Szeregi towarzystwa we wtorek zasilili młodzi fotograficy: Marta Adamek, Joanna Kurzeja, Danuta Hońska, Michał Kaptur i Patryk Lankocz. W skład nowego zarządu weszli: Marta Adamek, Jolanta Kubica, Joanna Kurzeja, Danuta Hońska, Jerzy Chachlowski, Michał Kaptur i Marcin Kamiński. W ciągu najbliższych dni, po ukonstytuowaniu się zarządu, poznamy nowego prezesa oraz odpowiedzialnych za pozostałe funkcje.

Dotychczasowy, wieloletni prezes CTF, Jerzy Pustelnik postanowił nie kandydować do nowego zarządu. — Byłem prezesem przez wiele lat i muszę odpocząć. Niech młodzi się teraz wykażą — stwierdził z uśmiechem.

Więcej o CTF na jego stronie www.ctf.cieszyn.pl.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

duzo dobrego dla nowego zarzadu,gratulacje dla pana pustelnika,ze postawil na mlodych

W imieniu Klubu Przedsiębiorców w Cieszynie i swoim życzę CTF i nowemu zarządowi sukcesów, pięknych wystaw i wernisaży i kolejnych wspaniałych fotografii. AKG

Mamy wiele pomysłów, ale nie gardzimy też wieloletnim doświadczeniem starszych członków Towarzystwa. Myślę, że to razem wzięte spowoduje wzrost zainteresowania naszą działalnością i przyjęciem kolejnych członków, którzy pasjonują się światem fotografii.

Gratulacje Marto, oby tak dalej ;)

Działamy!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama