, niedziela 26 maja 2024
Czesław Śpiewa wystąpi w Brennej i Strumieniu
Czesław Mozil dwa razy wystąpi w naszym regionie - 7 stycznia zagra w Brennej, a dzień później w Strumieniu. Fot. Mat. pras. Dodaj do Facebook

Czesław Śpiewa wystąpi w Brennej i Strumieniu

BARBARA ŚLIŻ
Po raz kolejny na Śląsku Cieszyńskim wystąpi Czesław Mozil. Artysta będzie bawił publiczność w Brennej i Strumieniu. Podczas koncertów z pewnością usłyszymy utwór \"Krucha blondynka\", do którego teledysk został nominowany do nagrody w tegorocznym festiwalu Plus Camerimage.
Urodzony w Zabrzu Czesław Mozil to akordeonista, kompozytor, producent, a przede wszystkim wokalista. Jest autorem projektu Czesław Śpiewa, w którym gra i śpiewa z różnymi artystami.

W 2008 roku ukazał się jego debiutancki album "Debiut". Artysta skomponował i wykonał utwory, do których treść napisali internauci oraz Michał Zabłocki. Najpopularniejszy utwór pochodzący z tej płyty to "Maszynka do świerkania", która miała ponad 4 mln odsłon na popularnym muzycznym serwisie You Tube. Kolejna płyta "POP" także okazała się sukcesem. Tym razem Czesław Mozil zaprosił do współpracy swoich przyjaciół, a na płycie gościnnie pojawili się Gaba Kulka i Kasia Nosowska.

Artystę mieliśmy już okazję posłuchać w Domu Narodowym w Cieszynie. Tym razem Czesław pojawi się 7 stycznia o godzinie 19.00 w Piwnicy Artystycznej w Brennej. Wstęp na koncert jest wolny. 8 stycznia odwiedzi Strumień. Koncert w auli gimnazjum im. Powstańców rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety w cenie 10 i 15 złotych do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Ilość miejsc ograniczona.

Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Król jest tylko jeden potwierdzam ten z cieszyńskiego PiS-u

macie zwidy, podświadomość z was wyłazi - pewnie boroki przykorytkowe...

się uśmiecha i muśli: Wars miałby być Królem, chyba, że nagi

WARS

Pani wójt, a kto za to zapłaci

A dzisiaj wiadomo jest Święto Objawienia Pańskiego, zwane także w Polsce świętem Trzech Króli. Dzień wolny w to święto zniósł w 1960 r. Władysław Gomułka. Po dokładnie 50 latach święto to wraca do nas w swojej całej pełni.

Czesław Gluza Śpiewa ?????? łoj Boże !! ;(

Czesław Gluza Śpiewa ?????? łoj Boże !! ;(

się uśmiecha i myśli: A ja miałam okazję bycia na koncercie w Domu Narodowym. Koncert był świetny, szkoda tylko, że miasta nie było stać aby zaprosić cały zespół.

zdolny artysta-innowator, chociaż doceniam jego kunszt, nie przepadam za jego "charakterystycznością"...słuchałem w radio rozmowy z nim,ten dziwoląg,robi sympatyczne wrażenie, osoby podatne na ten typ artystycznego przekazu, może nawet fascynować...

=> Ptok. Ja tak też ten tytuł zrozumiałem!!! A szkoda...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama