, poniedziałek 26 września 2022
Cieszyn: Rusza kolejna edycja "Święta Herbaty" (konkurs)
"Święto Herbaty" organizowane jest przez stowarzyszenie Instytut Herbaty i ma charakter międzynarodowy. fot. Mieszko Stanisławski Dodaj do Facebook

Cieszyn: Rusza kolejna edycja "Święta Herbaty" (konkurs)

BARBARA ŚLIŻ
Cieszyn: Rusza kolejna edycja "Święta Herbaty" (konkurs)

Już teraz można zakupić bilety na 3 edycję festiwalu, które w przedsprzedaży kosztują: 23 zł na dwa dni i 13 zł na jeden dzień. fot. materiały prasowe

Czarna, zielona, biała, a może pu-erh? Zalewana wrzącą wodą, a może mrożona? Jej liście zbierane są na wzgórzach i suszone na małym ogniu na żelaznych siatkach. W piątek obchodzi swoje święto. 10 czerwca na Wzgórzu Zamkowym rozpocznie się \"Święto Herbaty\".
Trzecia edycja dwudniowego festiwalu to propozycja zarówno dla koneserów klasycznego czarnego naparu, jak i zwolenników nowych smaków, czy szukających nowych herbacianych inspiracji. "Święto Herbaty" organizowane jest przez stowarzyszenie Instytut Herbaty i ma charakter międzynarodowy. W najbliższy weekend Wzgórze Zamkowe zamieni się w ogromną salę wykładową, w której będzie można wziąć udział w warsztatach tai-chi, orgiami, sztuk walki oraz wielu, wielu innych.

Jeśli lubisz dobrą herbatę, interesujesz się jej odmianami lubisz eksperymentować i tworzyć nowe herbaciane kompozycje to „Święto Herbaty” jest właśnie dla Ciebie!

Napij się wyjątkowej herbaty, dowiedz się więcej o nowych smakach i aromatach. Przyjdź na Wzgórze Zamkowe i odkryj nową stronę tego fantastycznego naparu. Dla publiczności przygotowane zostaną wykłady, spotkania z podróżnikami, koncerty i przedstawienia teatralne. Festiwal dodatkowo wzbogacą projekcje filmowe poświęcone kulturze herbaty i zwyczajom z nią związanym. Będzie także można kupić akcesoria herbaciane.

Szczegółowy program „Święta herbaty” dostępny jest tutaj

Bilety w przedsprzedaży: 23 zł na dwa dni i 13 zł na jeden dzień. W dniu rozpoczęcia festiwalu: 30 zł na dwa dni i 16 zł na jeden dzień.

Foto

fot. materiały prasowe

Uwaga! Konkurs!

Do wygrania są dwa dwudniowe bilety na „Święto Herbaty”. Nagrody ufundowane zostały przez organizatorów festiwalu.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji odpowiedź na pytanie:W jakim terminie odbyła się pierwsza edycja festiwalu "Święto Herbaty"

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania przy wejściu na Wzgórze Zamkowe w dniu "Święta Herbaty".

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

piwa nie pije i mnie cream nie obrażaj:)

raz w roku święto, nie stać cię,chyba żartujesz, ty szkrubie - a piwo i inne "konsumpcyjne przyjemności" masz za darmo?

byłby wspanialszy,gdyby nie to,ze za przyjemność uczestnictwa należy zapłacić,no cóż-nie każdego stać

ty, synek, napij się bardzo mocnej herbaty,może wtedy, coś sensownego przyjdzie ci do głowy

...

widzę, że wolisz negację i sceptycyzm od optymizmu i afirmacji, rozchmurz się i życz ludziom wiele dobrego, a może jesteś łącznikiem PiS od czarnego PR,więc moja dobra wola w stosunku do ciebie, to rzucanie grochu o ścianę?

tylko czemu pół Cieszyna już się z ciebie śmieje?...

to wspaniały festiwal, ciesze się
na jego kolejna edycję!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama