, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Wygraj bilety na "Królewnę Śnieżkę"
Dla czytelników Gazetycodziennej.pl mamy podwójne zaproszenie na premierę "Królewny Śnieżki" oraz pięć podwójnych biletów na kolejne spektakle. fot. Kateřina Czerná  Dodaj do Facebook

Wygraj bilety na "Królewnę Śnieżkę"

BARBARA ŚLIŻ
Těšínské Divadlo w Czeskim Cieszynie w najbliższą sobotę zaprasza na premierę \"Królewny Śnieżki\". Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na ten właśnie spektakl. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno proste pytanie.
Jest to już kolejna premiera Sceny Polskiej podczas 60. sezonu działalności teatru. W musicalu jednej z najpopularniejszych baśni Braci Grimm będziemy mieli okazję zobaczyć nie tylko całą grupę aktorów cieszyńskiego teatru, ale także uczniów polskich szkół podstawowych z terenu Czech. Premiera zaplanowana jest na godzinę 17.30. Bilety będzie można nabyć w kasie teatru przed spektaklem.

Dla czytelników Gazetycodziennej.pl mamy podwójne zaproszenie na premierę oraz pięć podwójnych biletów na kolejne spektakle. Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie można oglądać wystawę koronek koniakowskich, ceramiki i biżuterii z "Chaty na Szańcach"?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl. Uwaga, na maile z prawidłowymi odpowiedziami oraz danymi uczestników konkursu (imię i nazwisko oraz PESEL) czekamy przez 3 godziny od momentu ukazania się tekstu (16 grudnia do godz. 9.00). O wygranej poinformujemy drogą mailową.


Zaproszenie na premierę będzie do odebrania w siedzibie redakcji, a pozostałe w kasie teatru przed rozpoczęciem spektaklu. Ważne, aby zabrać ze sobą dowód osobisty.

Konkurs zakończony! Mamy zwycięzców!. O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jest Teatr Cieszyński w Czeskim Cieszynie.
http://www.tdivadlo.cz/index_pl.php?body=historie_pl

Dziękuję za zwrócenie uwagi, za błąd przepraszam.

widać, że niektórym jest nie po drodze z rzetelnością... Potwierdzam, nie ma czegos takiego jak Teatr Cieszyński Czeski Cieszyn.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama