, niedziela 1 października 2023
Wygraj bilety na koncert Małgorzaty Zwierzchowskiej i Olka Grotowskiego
W najbliższy piątek w wiślańskim Kinie "Marzenie" wystąpią Małgorzata Zwierzchowska i Olek Grotowski. Fot. mat. pras. Dodaj do Facebook

Wygraj bilety na koncert Małgorzaty Zwierzchowskiej i Olka Grotowskiego

W najbliższy piątek w wiślańskim Kinie \"Marzenie\" wystąpią Małgorzata Zwierzchowska i Olek Grotowski. Duet znany jest głównie z utworów wykonywanych do tekstów Artura Andrusa i Andrzeja Waligórskiego. Już dziś w naszym portalu możecie wygrać bilety na ten koncert!
Duet istnieje na scenie muzycznej już ponad dwadzieścia lat. Przez ten czas muzycy wydali kilkanaście kaset magnetofonowych i 9 płyt kompaktowych. Ich dorobek artystyczny stanowią głównie zapisy z koncertów, na które przychodzą liczne grupy fanów ich muzyki. Artyści znani są przede wszystkim z takich utworów jak: "Zachwycenie", "Uśmiech Giocondy" czy "Wampirek".

Koncert odbędzie się 25 lutego w kinie "Marzenie" o godzinie 18.00. Gospodarzem jak zwykle będzie Kabaret Długi. Bilety w cenie 15 zł można kupić w Wiślańskim Centrum Kultury. Zapraszamy!

Uwaga! Konkurs
Wygraj bilety na koncert duetu Małgorzata Zwierzchowska - Olek Grotowski!
Dla czytelników portalu gazetacodzienna.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są 2 podwójne bilety na koncert Małgorzaty Zwierzchowskiej i Olka Grotowskiego ufundowane przez Wiślańskie Centrum Kultury.

Aby zdobyć nagrodę, należy odpowiedzieć na pytanie: Z jakim zespołem związany był Aleksander Grotowski?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.
Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Bilety będą do odebrania w Wiślańskim Centrum Kultury.

Konkurs został zakończony

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

chałtura językowa...no, może-niedbalstwo,kolego...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama