, piątek 29 września 2023
Wisła Adamowi Małyszowi: Od skoczka do rajdowca samochodowego (konkurs)
Podczas imprezy "Wisła Adamowi Małyszowi" będzie okazja przejechać się samochodem rajdowym. Dochód z akcji przeznaczony będzie na remont skoczni w Wiśle Centrum. fot. ARC Dodaj do Facebook

Wisła Adamowi Małyszowi: Od skoczka do rajdowca samochodowego (konkurs)

KATARZYNA KOCZWARA
Znamy już program imprezy \"Wisła Adamowi Małyszowi\". Choć spotkanie 18 i 19 czerwca w Wiśle przede wszystkim odnosi się do kariery Adama Małysza jako skoczka narciarskiego, nie zabraknie nawiązań do jego obecnego zajęcia - kierowcy rajdowego.
- Inicjatorem pomysłu jest Automobil Klub Cieszyn. Będzie można przejechać się jako pasażer samochodem rajdowym. Trasa będzie wiodła na Partecznik. Prawdopodobnie za kierownicą zasiądzie także Adam Małysz. Całkowity dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na remont małych skoczni narciarskich w Wiśle Centrum - informuje Ewa Zarychta, kierownik Referatu Promocji, Turystyki i Sportu w Wiśle, organizator imprezy.

Nie będzie wyznaczonej ceny za przejazd samochodem rajdowym. Sprzedawane będą "cegiełki" w ramach wolnych datków.

Ciągle trwa internetowa sprzedaż biletów na część imprezy, która odbędzie się 18 czerwca w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. Za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl można kupić bilety siedzące - 90 zł i stojące - 60 zł. Od 13 czerwca bilety będzie można nabyć także w Wiślańskim Centrum Kultury w Wiśle.

Uwaga konkurs

Aby otrzymać jedno z dwóch zaproszeń na biletowaną część imprezy "Wisła Adamowi Małyszowi" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kiedy i gdzie Adam Małysz ogłosił koniec kariery skoczka narciarskiego? Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl.


Czekamy na maile z prawidłowymi odpowiedziami oraz danymi uczestników konkursu (imię i nazwisko oraz PESEL). 
Bilety z miejscami siedzącymi dla zwycięzców konkursu będą do odbioru przed imprezą w Wiślańskim Centrum Kultury. Ważne, aby zabrać ze sobą dowód osobisty.

W przyszłym tygodniu do wygrania będą kolejne dwie wejściówki na biletowaną część imprezy "Wisła Adamowi Małyszowi", podczas której odbędzie się między innymi koncert zespołu Feel.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (13)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

tak Kupicha,to wielka kupa ale - kasy...

zaczne od tego ze załuje ze Adam nie został prawdziwym kierowcą rajdowym lub pilotem rajdowym ;/ i startowałby w pucharze polskie lub nawet w RSMP w rajdach płaskich bo to są rajdy a nie offroad który jest np na dakarze...taki kierowca to nie jest kierowca rajdowy ;)

bojkot obchodów Małysza, Poloczek na pochybel!

Kirowca rajdowy - HA, HA, HA!

to jest taka wielka KUPA ???

nawet OX nie wie - co pisze :
"Na pocieszenie pozostaje fakt iż Adam Małysz wcześniej pojawi się kilkukrotnie w centrum miasta - za darmo."
Przecież Małysz nie bierze za wizerunek żadnej kasy.
Wiśniewski i Kupicha rąbią po kasie, ale dlaczego miasto tego nie niesie?
Ludzie mają przyjść ze swoimi kanapkami i krzesełkami wokół Małysza, za parkanem amfi-tami, amfiteatrem!

Poloczek będzie chyba sam ze swoją świtą na tej imprezie, Nie dość że jest organizowana grubo za póżno to jeszcze życzą sobie t a k i e pieniądze.Powinien zaprotestować sam Adam Małysz!!! Dla kogo to organizujecie? Nie idziemy tak mówi każdy z kim rozmawiam.

jak to ma się do młodzieży, czy Wiślanie mają olać Małysza?

90 zł bilet, ludzie gdzie my żyjemy?

a Ustroń stawia nielegalnego cielca... Się kręci.

A w Cieszynie w Swieto Trzech Braci koncert zespołu Feel za darmo a nie jak Wiśle za 90zł.Ciekawe kto wpadł na tak genialny pomysł aby imprezę w Wiśle organizować wtedy kiedy w Cieszynie można obejrzeć wiele zespołow muzycznych za darmo.

internauci pisali juz przy pierwszej zapowiedzi tej imprezy ze skandalem jest że wladze miasta chca biletowac tą impreze i to jeszcze za jak wysoka cenę ..!! Widac ze nic w zamiarach sie nie zmienilo i nikt z decydentow nie wziąl sobie do serca liczne uwagi ludzi ...!!!! Tym bardziej ze przypominam , w tym czasie odbywac sie bedzie w Cieszynie znacznie atrakcyjniejsza i bogatsza w program impreza ŚWIĘto TRZECH BRACI i to za darmo , tak za darmo !!!!! Władze Wisły chyba zapomnialy na czym polega służba miastu i mieszkańcom a także gościom !!!!!!

Zajecie - kierowcy rajdowego !!!! Chyba sie z h.... na lby pozamienial!!!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama