, sobota 25 maja 2024
Halina Kunicka w Brennej! (konkurs)
Halina Kunicka zyskała sławę na całym świecie. W piątek zagra w Brennej. fot. materiały prasowe Dodaj do Facebook

Halina Kunicka w Brennej! (konkurs)

Na jej różnorodny repertuar składają się napisane przez Agnieszkę Osiecką, Wojciecha Młynarskiego i Ernesta Brylla utwory. W latach 60. i 70. publiczność śpiewała razem z nią \"Orkiestry dęte\", \"Od nocy do nocy\", czy \"Lato, lato, lato czeka\". W piątek, 15 lipca Halina Kunicka wystąpi w Brennej.
14 albumów płytowych, w tym ostatni "Świat nie jest taki zły" z 2009 roku. Trzy Złote Płyty, ponad milion sprzedanych egzemplarzy, Nagroda Publiczności na Festiwalu w Sopocie i uczestnictwo na festiwalu w Tokio to dorobek Haliny Kunickiej. Jedna z najbardziej lubianych i cenionych piosenkarek od lat utrzymuje popularność na stałym poziomie.

Artystka zyskała sławę na całym świecie. Koncerty w Tokio, Nowym Jorku, Sydney czy Lizbonie potwierdzają jej światową karierę. W Polsce podczas jej występów sale koncertowe zawsze pękają w szwach.

Różnorodny repertuar artystki trafia do szerokiego grona odbiorców, którzy cenią dobrą muzykę, a przede wszystkim indywidualność interpretacyjną wokalistki.

Takie utwory jak "To były piękne dni", "Gwiazda miłości" i "Czumbalalajka" z pewnością będzie można usłyszeć podczas piątkowego koncertu w Brennej. Wokalistka wystąpi 15 lipca w Piwnicy Artystycznej o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł na Sali A i 20 zł na Sali B dostępne są w informacji turystycznej.UWAGA! KONKURS!

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Andrzeja Rybińskiego!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert Andrzeja Rybińskiego ufundowane przez Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku Halina Kunicka reprezentowała Polskę w zespole artystów na Olimpiadzie?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Zaproszenie będzie do odebrania w "Piwnicy Artystycznej" w Brennej w dniu koncertu.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Aaa, czyli babciom już nic się nie należy. Uważaj Jakub bo też będziesz kiedyś stary i młodzi Cię oleją. A w Brennej no cóż , jest i C-bool i Gienek Loska, była Gosia, jest coś dla dzieci , jazz dla wybranych, rowery dla sportowców , Dożynki dla wszystkich i jeszcze .... Myślę, że można coś wybrać.

Pani wojt, niech pani skończy z tą chałturą. Artyści, których pani zaprasza bawili owszem ale nasze babcie. Czy Brenna zawsze musi się wlec w ogonie B-5. Setki tysięcy złotych, ktróre ma do dyspozycji Ośrodek Promocji(sic) powinny zaowocować intetresującą ofertą na lato, zwłaszcza że wybudowano piękny amfiteatr

Lucjan Kydryński, mąż pani Haliny, to był klasa mężczyzna, dystyngowany i czarujący, miłośnik i znawca muzyki francuskiej, syn Marcin wdał się w ojca...

do Brennej pasują orkiestry dęte...pa pa, i tak to się zaczęło - dobre przeboje na lato...

Halina Kunicka zyskała sławę na całym świecie...no wiecie państwo...znaj proporcje mociumpanie...no na przykład proszę zestawić H.Kunicką obok Ewy Demarczyk, Jean Baez czy Janis Joplin...

"Bayer full" miał podbić Chiny...to dopiero byłby bajer...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama