, czwartek 20 czerwca 2024
"Auta 2" w kinie Piast od środy! (konkurs)
Studio Pixar zdecydowało się ponownie nakręcić sequel swojego filmu. Czy "Auta 2" powtórzą sukces "Toy Story"? fot. www.forumfilm.pl Dodaj do Facebook

"Auta 2" w kinie Piast od środy! (konkurs)

Po raz kolejny ogólnopolska premiera filmu zbiega się z premierą w cieszyńskim kinie. Tym razem w Piaście będzie można zobaczyć drugą część wielkiego hitu z 2006. Dla Czytelników przygotowaliśmy podwójne zaproszenie na film \"Auta 2\".
Pamiętacie przygody Zygzaka McQueena i Złomka? Dalsze losy przygód dwójki wspaniałych przyjaciół będziecie mogli śledzić już od środy.

Wesołe, śmieszne, a czasami niebezpieczne samochody wracają na ekrany kin. Studio Pixar zdecydowało się ponownie nakręcić sequel swojego filmu. Z "Toy Story 2" się udało. Czy druga część "Aut" będzie lepsza? Czy powtórzy sukces swojego poprzednika? Musicie sami się przekonać.

W tej części przyjaciele będą musieli zmierzyć się z zagranicznymi trasami. Wyścig samochodów będzie wiódł przez trasę Japonii, Austrii, Włoch, Francji i Wielkiej Brytanii. Zapierające dech w piersi wyścigi przyniosą Zygzakowi i Złomkowi mnóstwo przygód. Bohaterowie zostaną wplątani w międzynarodową intrygę szpiegowską. Czy uda im się wyjść z niej cało? Przekonacie się już niebawem.

"Auta 2" będzie można oglądać w cieszyńskim kinie Piast od 29 czerwca do 06.07. Seanse rozpoczną się o godzinie 15.30, 17.45 i 20.00. Bilety będą do nabycia w kasie kina w cenie 13 i 16zł.

Foto

fot. www.forumfilm.pl

Uwaga! Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na film "Auta 2". Nagrodę ufundowało cieszyńskie kino Piast.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Który z polskich aktorów użycza swojego głosu Złomkowi?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w kasie kina Piast.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

gdzie jest konkurs

Konkurs zakończony ?!!! K...wa. Tak krótko ?!!! Wygrali Bogdan Ficek i Szczurek ze świtą :D

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama