, piątek 21 czerwca 2024
Andrzej Rybiński w Brennej! (konkurs)
"Czas relaksu", "Nie liczę godzin i lat", a także nowe utwory będzie można usłyszeć już niebawem w Brennej. fot. andrzejrybinski.pl Dodaj do Facebook

Andrzej Rybiński w Brennej! (konkurs)

\"Tlidy tlidy tlidy di, czas relaksu, relaksu, relaksu to czas…\" - najlepiej w Piwnicy Artystycznej w Brennej w towarzystwie wybitnego polskiego piosenkarza, muzyka, aranżera i kompozytora. Koncert Andrzeja Rybińskiego już w najbliższą sobotę!
Kariera muzyczna artysty rozpoczęła się amatorskim debiutem w zespołach "Komety" i "Piotrusie". Potem przyszła kolej na "Kanon Rytm", by w szkole średniej założyć grupę wokalną "Bumerang". Szczyt popularności przyniósł mu zespół "2 plus 1" stworzony wspólnie z Januszem Krukiem i Elżbietą Dmoch. Lubiący zmiany wokalista postanowił jednak w rok później założyć wraz ze swoim bratem, Jerzym i Elizą Grochowiecką kolejny zespół. "Andrzej i Eliza" przetrwali na scenie muzycznej równą dekadę.

Od 1983 roku Andrzej Rybiński jest solistą. Utworem "Nie licząc godzin i lat" zdobył nagrodę główną na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artysta występuje nie tylko w kraju. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością również za granicą. Tym razem zagra w Brennej.

Po 10 latach przerwy Andrzej Rybiński powraca na scenę muzyczną. Nowa płyta artysty ukazała się 25 marca. Najbliższy koncert to wprowadzenie do długo oczekiwanego nowego materiału Rybińskiego. Żywe instrumenty, nostalgiczne teksty i nastrojowe utwory powinny zachęcić publiczność do wspólnego wysłuchania jego muzyki.

Koncert wokalisty odbędzie się 8 lipca w Piwnicy Artystycznej o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł na Sali A i 20 zł na Sali B dostępne są w informacji turystycznej.UWAGA! KONKURS!

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Andrzeja Rybińskiego!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na koncert Andrzeja Rybińskiego ufundowane przez Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna.

Aby zdobyć nagrodę, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się najnowszy singiel Andrzej Rybińskiego zapowiadający jego nowa płytę?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Zaproszenie będzie do odebrania w "Piwnicy Artystycznej" w Brennej w dniu koncertu.

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

dobra muzyka przy goleniu, spokojna, nie ma szans, żeby się zaciąć...

dobra muzyka przy goleniu, spokojna, nie ma szans, żeby się zaciąć...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama