, poniedziałek 27 maja 2024
68. wyścig Tour de Pologne wystartował! (konkurs)
Ostatnia szansa na zdobycie nagród związanych z tegoroczną edycją wyścigu Tour de Pologne. fot. Maciej Kłek Dodaj do Facebook

68. wyścig Tour de Pologne wystartował! (konkurs)

KK, mat. pras.
Dziś, 31 lipca, rozpoczęła się 68 edycja wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Na starcie pojawiły się największe gwiazdy światowego kolarstwa. Swój udział potwierdziło 176 kolarzy z 35 krajów. W środę zawodnicy gościć będą z Cieszynie.
Podczas tegorocznego Tour de Pologne zobaczyć będzie można najlepszych kolarzy świata. Nie zabraknie zwycięzców Giro d’Italia, Vuelta a Espana jak i największych wyścigów klasycznych na świecie. W sumie wystartują 22 ekipy liczące 176 zawodników. Po raz pierwszy w Polsce pojawią się przedstawiciele Kenii, Chin, Curacao oraz Chile. Najliczniejszą reprezentację mają Włosi, na drugim miejscu są Polacy.

Polska wystawia dwie ekipy: CCC Polsat Polkowice oraz Reprezentację Polski, w sumie 22 zawodników. Oczekiwania wobec nich są duże. Ostatni raz Polacy odnieśli zwycięstwo etapowe w 2004 r., dzięki znakomitej jeździe Marcina Sapy i Marka Rutkiewicza.

Pełny skład tegorocznej edycji Tour de Pologne prezentujemy TUTAJ.

Portal gazetacodzienna.pl objął patronatem medialnym cieszyńskim etap wyścigu.

FotoUWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy 3 zestawy obejmujące: torbę podróżną z logo TdP oraz książkę poświęconą światowemu kolarstwu.

Aby je otrzymać, należy przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Który polski kolarz wygrał ostatni raz Tour de Pologne i w którym roku to było?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkursy@gazetacodzienna.pl.

Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Nagroda będzie do odebrania wyłącznie w siedzibie naszej redakcji.

POLECAMY: Lubisz konkursy? Śledź na bieżąco i wygrywaj nagrody!

Konkurs zakończony! O wygranej powiadomimy za pomocą poczty elektronicznej.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Brawo odkryles ameryke...

Wyczytałem że pojawi się tak że przedstawiciel Chin. Jak wjedzie na rowerze na kostki ul. Głębokiej i ten rower jemu się rozsypie to znaczy że Chińska technologia jest naprawdę do niczego. Żartuję, wiem że rowery mają z jednego źródła.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama