, wtorek 30 maja 2023
Wisła: Gołębiewski się rozrasta
Tadeusz Gołębiewski w gigantycznej sali kongresowej, która powstała w nowej części hotelu. fot. ER Dodaj do Facebook

Wisła: Gołębiewski się rozrasta

WO
Trwa rozbudowa największego hotelu w regionie - Gołębiewskiego w Wiśle. Wielka betonowa nadbudowa wygląda tak, jakby w środku miało powstać kino.
Trwa rozbudowa największego hotelu w regionie - Gołębiewskiego w Wiśle. Wielka betonowa nadbudowa wygląda tak, jakby w środku miało powstać kino.

— Wiem, że niektórzy mieszkańcy i turyści myśleli, że buduję kino, ale nie. Kina u mnie nie będzie. Powstanie za to dodatkowy parking na 140 miejsc (wszystkich miejsc parkingowych będzie 380), będą nowe sale kongresowe, sale wystawowe oraz baseny dla dzieci, które połączymy z istniejącą Tropicaną. Ponadto budujemy nowe sauny, gabinety odnowy biologicznej, jaskinie solne i tężnie. Powiększamy też szatnie — mówi Gazeciecodziennej.pl Tadeusz Gołębiewski, właściciel hotelu. Cała inwestycja powinna zakończyć się we wrześniu.

Hotel Gołębiewski powstał w 2003 roku i zatrudnia 400 pracowników. Ma 566 pokoi z 1200. miejsc noclegowych oraz 22 sale konferencyjne.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Wy z tej gazety to tak wchodzicie w D... Gołęcbiewskiemu, że aż strach. Przecież te artykuły to sama reklama ... Niedobrze się robi czytając je. Mam wrażenie, że Pan Tadeusz poczęstował właściciela strony obiadem a ten lata tam co tydzień lub częściej (a nóż znowu uściśnie dłoń Tadzia). Są też inne hotele i też się rozbudowują. Proszę się rozejżeć!!! Powstają też inne działalności o kórych można pisać nie tylko wchodzić w tyłek Gołębiewskiemu!!!! Zresztą nie moja sprawa. Piszcie o ciekawszych rzeczach a nie:
...Hotel Gołębiewski powstał w 2003 roku i zatrudnia 400 pracowników. Ma 566 pokoi z 1200. miejsc noclegowych oraz 22 sale konferencyjne....

czyżby artykuł sponsorowany????

A niech tam se buduje, przeca to piekniyszo bedzie ta ziymia cieszynsko.Jyny coby tez te cyny byly dlo nas łaskawsze żebych tes mogla isc na tyn basyn a nie placic tak drogo.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama