, sobota 9 grudnia 2023
Ustroń ma nowy supermarketDodaj do Facebook

Ustroń ma nowy supermarket

ER
Przy ul. Brody w uzdrowisku ruszył nowy supermarket Carrefour. Jest to sklep powstały z przekształcenia dotychczas istniejącego supermarketu Albert.
Powierzchnia sprzedaży sklepu wynosi 591 m kw. W nowym sklepie, który jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 7.00-22.00, a w niedziele 9.00-18.00, zatrudnienie znalazło 40 osób. Do dyspozycji klientów są cztery kasy.

Otwarcie supermarketów z logo Carrefour Express to wynik rozpoczętej w 2006 roku ekspansji nowych formatów Carrefour na polskim rynku oraz przekształcania dotychczasowych placówek handlowych grupy Ahold w sklepy z logo Carrefour Express. Dla klienta zmiana logo i formatu sklepu oznacza przede wszystkim większy wybór towarów i rozszerzenie oferty produktów. To także wzbogacenie oferty dotychczasowej o produkty Carrefour.

Firma Carrefour jest obecna w Polsce od 10 lat Pierwszy sklep został otwarty w Łodzi w 1997 roku. Na dzień dzisiejszy Carrefour Polska posiada 343 sklepy w tym 73 hipermarkety i 270 supermarketów oraz 36 stacji benzynowych. Zatrudnia 27 tys. pracowników. Carrefour Polska należy w 100-procentach do francuskiej grupy Carrefour, która zatrudnia 450 tys. pracowników i ma ponad 12 tys. sklepów w 29 krajach na całym świecie.
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

kryptoreklama ??

Ciekawe czy tak jak się pięknie reklamujecie,mogą też powiedzieć o swoich pensjach wasi pracownicy...bo najniższa krajowa na rękę za ciężką pracę to śmieszne....

Bylam tam!! sklep świeci pustkami. A gdzie sie podział Albert pracownicy ci sami, moze to tylko zmiana szyldu aby nie placic podatku??

Taaa.... Jasne... "większy wybór towarów i rozszerzenie oferty produktów" Proszę... Takie ściemnianie... Wiem - byłam. Największe badziewia dostępne na rynku - tylko najtańsze rzeczy... Dobrze, że tanie, szkoda, że żałosne...

"Klientka" trafiła Pani w sedno.

jest to tylko zwykła zmiana szyldu i częściowo dostawców Carrfour przejął sklepy AHOLD Polska czytaj Albert i Hyperrnova

Właśnie o to chodzi - jeżeli co kilka lat będą zmieniać szyld, to wg prawa co roku mamy nowy sklep. Dzięki temu unikają płacenia podatków.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama