, środa 24 lipca 2024
Duńczycy wybudują apartamenty
Tak będę wyglądać apartamentowce na Bukowej Górze. fot. Kristensen Group Dodaj do Facebook

Duńczycy wybudują apartamenty

EWA FURTAK/Gazeta.pl
Budowa pierwszych apartamentowców na Bukowej Górze ma się rozpocząć w marcu. Zainteresowanie jest ogromne. Kilkadziesiąt apartamentów deweloper sprzedał w dwa dni!
Luksusowe apartamenty buduje duński deweloper Kristensen Group. Powstaną na zboczu Bukowej Góry niedaleko Hotelu Gołębiewski, skąd jest zaledwie kilka minut na piechotę do centrum Wisły, a kilkanaście do ośrodka narciarskiego Soszów. Miejsce idealne dla kogoś, kto szuka luksusowego miejsca do spędzenia zimowego urlopu. Apartamentowce będą nawiązywały stylistyką do wiślańskiego modernizmu okresu dwudziestolecia międzywojennego. Wykorzystane zostaną głównie naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień. Nowoczesnego wyglądu nadadzą im duże przeszklone powierzchnie.

Budowa pierwszego budynku rozpocznie się jeszcze w marcu, do użytku zostanie oddany w przyszłym roku. Apartamenty będą miały od 29 do 132 m kw. powierzchni, zostaną wykończone pod klucz. Cena największych lokali to 1,2 mln zł. Okazała się i tak bardzo atrakcyjna - wszystkie apartamenty w tym budynku zostały już sprzedane, rozeszły się w ciągu zaledwie dwóch dni. — Wisła przyciąga jak magnes — mówi Jacek Twardowski, dyrektor handlowy Kristensen Group.

Alicja Michalska, kierowniczka biura sprzedaży Kristensen Group w Wiśle, tłumaczy, że mieszkania zostały kupione przez ludzi z całej Polski. — Przyciąga ich tutaj przede wszystkim naprawdę piękna, starannie wybrana lokalizacja — mówi Michalska.

Podobnie jak w przypadku wiślańskiego osiedla Belweder część nabywców traktuje ten zakup jak dobrą lokatę kapitału - apartamenty w Wiśle są nadal tańsze niż w Warszawie czy w Krakowie. Niektórzy mają zamiar przyjeżdżać do Wisły tylko od czasu do czasu, a przez pozostałą część roku wynajmować apartamenty turystom. Oferty już pojawiły się w internecie.

Duński deweloper rozpocznie w drugiej połowie roku budowę kolejnego apartamentowca na Bukowej Górze.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

góra nazywa się Bukowa, a nie Bukowa Góra

a jak tak za 5 do 10 lat w Wiśle nie spadnie
nawet gram śniegu.

Płaskie dachy w Wiśkle - Powodzenia

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama