, wtorek 5 marca 2024
Cieszyn: MdM został liderem
Wręczenie nagrody Lidera Rynku 2007 odbyło się na gali w warszawskim hotelu Sheraton, gdzie spółkę reprezentował dyr. handlowy Tomasz Piechaczek. fot. ARC Dodaj do Facebook

Cieszyn: MdM został liderem

ER
Cieszyn: MdM został liderem

Główna siedziba firmy MdM znajduje się przy ulicy Bielskiej w Cieszynie. fot. ER

Cieszyńska firma MdM, największy w kraju producent akcesoriów dachowych, dołączyła do klubu Gazel Biznesu — grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw.
Ponadto w ostatnim czasie cieszyńska firma otrzymała tytuł Lidera Rynku za najlepszy w Polsce produkt — taśmę kalenicową Vent-roll. — Nagrody podkreśliły mocną i stabilną pozycję rynkową zarówno nagrodzonego produktu jak i samej spółki — mówi Gazeciecodziennej.pl Tomasz Piechaczek, dyrektor handlowy firmy.

MdM istnieje na polskim rynku od 1995 roku. Jej właściciel zaczynał od małego punktu handlowego przy ulicy Menniczej w Cieszynie. Obecnie firma zatrudnia 112 pracowników. Jej główna siedziba znajduje się przy ulicy Bielskiej w Cieszynie (w tym roku zakończy się jej gruntowna przebudowa). Firma ma też zakład produkcyjny w Oleśnie na Opolszczyźnie. — Działamy nie tylko na krajowym rynku. Nasze produkty znaleźć można praktycznie w całej Europie, a nawet w Japonii — mówi Tomasz Piechaczek.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Gratulacje dla firmy.

Fajnie, ze komus sie cos w zyciu udalo.

Dobrze, ze wreszcie ktos pomyslal w gazecie o dziale gospodarczym. Tego bardzo brakuje w papierowych mediach. Powodzenia.

a ja tam pracuje i jestem zadowolony

i ja tam będę robił!!!!!!!!!!!! Super

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama