, sobota 1 listopada 2014
Jakie atrakcje sportowo-rekreacyjne czekają na mieszkańców powiatu cieszyńskiego podczas zbliżającego się weekendu? Sprawdźcie nasze zestawienie.
Przede wszystkim filmowo i muzycznie będzie można spędzić najbliższy weekend w powiecie cieszyńskim. Oprócz nowości w kinach Piast i Central oraz koncertach z okazji zbliżających się Zaduszek, polecamy również ciekawe spotkania w Bibliotece...
Radni wszystkich gmin oraz Powiatu Cieszyńskiego podjęli już uchwały o przyznaniu Lauru Srebrnej Cieszynianki za rok 2014.
Wczoraj, 27 października, w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego zostały wręczone Nagrody Powiatu Cieszyńskiego im. ks. Leopolda Szersznika w dziedzinie kultury.
Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych organizuje debaty przedwyborcze. Pierwsza z nich odbędzie się już w środę, 29 października w Zamku Cieszyn i zostały do niej zaproszone kobiety kandydujące w nadchodzących wyborach samorządowych do Rad Gmin...
15 listopada w Klubie Studenckim Panopticum w Cieszynie odbędzie się specjalny koncert podsumowujący trzy edycje konkursu muzycznego Pojedynek Rocka. Będzie to zapowiedź tegorocznej edycji Wampiriady.
29 października swoje podwoje ponownie otworzy Biblioteka Miejska w Cieszynie, która przeszła gruntowny remont i zmieniła swoje oblicze.
Wiadomości, Cieszyn, Gospodarka, Kultura, Wydarzenia - MB - 25 października 2014
Jakie atrakcje sportowo-rekreacje czekają na nas w ostatni weekend października?
Jeden z najpopularniejszych zespołów pop-rockowych w Polsce - zespół ŁZY wystąpi w najbliższą sobotę w Cieszynie. Charytatywny koncert, podczas którego zbieranego będą środki na zakup sprzętu i wyposażenia dla osób niepełnosprawnych, odbędzie się w...
Wiadomości, Cieszyn, Konkursy, Kultura, Wydarzenia - SM - 24 października 2014
Na ośmiu spotkaniach zatrzymała się seria zwycięskich meczów trzynieckich Stalowników. Porażka ze stołeczną Spartą była jak kubeł zimnej głowy rozlanej na rozpalone głowy zarówno graczy jak i kibiców. Porażka bardzo szybko zadziałała w następnym...
Nowości filmowe, koncerty, wernisaże oraz spotkania sprawią, że oferta kulturalna na najbliższy weekend pęka w szwach.
Dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie, Czesław Płygawko odebrał certyfikat akredytacyjny, będący wynikiem kontroli Zespołu Wizytatorów Ośrodka Akredytacyjnego. Obecnie ta placówka plasuje się w czołówce polskich szpitali.
reklama