, środa 22 października 2014
Dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie, Czesław Płygawko odebrał certyfikat akredytacyjny, będący wynikiem kontroli Zespołu Wizytatorów Ośrodka Akredytacyjnego. Obecnie ta placówka plasuje się w czołówce polskich szpitali.
W poniedziałek i wtorek w Cieszynie odbędą się warsztaty świadomej i odpowiedzialnej turystyki. Są on częścią projektu post-turysta.pl mającego na celu poszerzenie świadomości polskich podróżników o globalnych współzależnościach i mechanizmach,...
Wiadomości, Cieszyn, Wydarzenia, Zza Olzy - SM - 19 października 2014
Jakie atrakcje sportowo-rekreacyjne czekają na mieszkańców powiatu cieszyńskiego?
W piątek, 17 października o godz. 19.00 w Klubie pod Amfiteatrem w Chybiu wstąpi zespół Brain’s All Gone.
Wiadomości, Kultura, Chybie, Wydarzenia - SM - 17 października 2014
Już w przyszłym tygodniu, w terminie 21 - 22 października w Cieszynie odbędzie się Forum Kultury Mieszkańców. Jak zapowiadają organizatorzy, to wydarzenie dla każdego, kto chociaż raz odczuł, że coś go cieszy lub drażni w przestrzeni miejskiej, ale...
Wczoraj, 14 października, w Wiśle odbyła się konferencja podsumowująca projekt "MTB Beskidy, czyli rowerem przez Europę - utworzenie i promocja transgranicznych tras kolarstwa górskiego”.
17 października, o godz. 19.00 w Teatrze CST w Cieszynie odbędzie się recital Małgorzaty Pikus, aktorki teatralnej i filmowej, związanej ze Sceną Polską Teatru Cieszyńskiego.
Już 17 października, o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbędzie się spotkanie "Hejterzy - sumieniem narodu”. Celem spotkania jest próba wyznaczenia standardów debaty publicznej i kultury słowa w internecie.
W sobotę 11 października 2014 r. w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie odbyła się inauguracja roku akademickiego 2014/2015 Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Wiadomości, Cieszyn, Wiadomości, Wydarzenia - MB - 14 października 2014
Kolejne z cyklu spotkanie przedwyborcze odbędzie się z udziałem dwojga kandydatów na stanowisko burmistrza miasta Cieszyna: Bożeną Kotkowską i Mariuszem Andrukiewiczem. Start 16 października, o godzinie 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w...
Wczoraj, 10 października, w Cieszynie miał miejsce już po raz siódmy Dzień Ratownictwa Medycznego.
Kolejny aktywny weekend przed mieszkańcami powiatu cieszyńskiego. Polecamy nasze zestawienie obejmujące najciekawsze wydarzenia sportowo-rekreacyjne.
reklama