, wtorek 30 czerwca 2015
W najbliższą sobotę, 4 lipca ustroński amfiteatr rozkołysze się w rytm muzyki reggae. Stanie się tak za sprawą 9. edycji festiwalu, podczas którego wystąpią tacy artyści jak Vavamuffin Junior Stress & Sun El Band oraz Cheeba, DJ Feelx i...
Już za tydzień w pierwszy weekend lipca w Cieszynie po raz 7. spotkają się pasjonaci herbaty. Jak co roku podczas festiwalu Święto Herbaty będzie można wybierać spośród licznych koncertów, warsztatów, spotkań i oczywiście degustować herbatę.
Pierwszy weekend wakacji obfituje w wiele wydarzeń sportowo-rekreacyjnych, które odbywać się będą w naszym regionie. Sprawdźcie szczegóły tych najciekawszych.
Jak spożytkować i nie nudzić się w najbliższy weekend? Polecamy udział w wydarzeniach kulturalnych, które odbywać się będą w naszym regionie.
Koncert Cieszyńskiej Orkiestry Dętej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, który odbył się na płycie rynku przed ratuszem w Cieszynie zainaugurował I edycję Przeglądu Twórczości Studentów A Rt+.
Studio Tańca Passo zaprasza na Galę Taneczną, podczas której oprócz instruktorów i fascynatów tańca cieszyńskiej szkoły tańca wystąpi także Kacper Bożek, uczestnik 8. edycji programu "You Can Dance".
Najbliższy weekend aż pęka od ilości wydarzeń rekreacyjno-sportowych, które odbywać się będą w naszym regionie. Wybór tych najciekawszych prezentujemy w naszym cotygodniowym zestawieniu.
Już w najbliższy poniedziałek 22 czerwca w Cieszynie startuje I Przegląd Twórczości Studentów "A Rt+”. Jest to inicjatywa studencka łącząca siły Instytutu Sztuki i Instytutu Muzyki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego. Żacy chcą sprawić, by...
Co czeka nas w kulturze przez weekend? Przede wszystkim liczne koncerty i wydarzenia, które odbywać się będą niemal w całym powiecie. Wybór tych najciekawszych zamieściliśmy w naszym cotygodniowym zestawieniu.
W najbliższy weekend odbędzie się Święto Trzech Braci, które w tym roku ma jubileuszową, bo 25. edycję. Impreza potrwa od 19 do 21 czerwca i jak zwykle do Cieszyna i Czeskiego Cieszyna przyjadą znane i lubiane gwiazdy estrady.
Pozostał niecały miesiąc do rozpoczęcia Colours of Ostrava 2015! Z tej okazji organizatorzy muzycznego święta odbywającego się na poprzemysłowych terenach w Witkowicach zaprezentowali pierwszą odsłonę programu muzycznego tegorocznej edycji. A my...
W pierwszą sobotę lipca polecamy rozgrzewający wspaniałą atmosferą Mini Reggae Fest w Ustroniu. W ramach 9. edycji festiwalu oprócz koncertów plenerowych odbędzie się także After Party z udziałem gwiazd festiwalu oraz pokazami tańca dancehall.
reklama