, sobota 28 luty 2015
Jakie atrakcje z dziedziny sportu i rekreacji czekają mieszkańców powiatu cieszyńskiego w najbliższy weekend?
- Cieszyński ratusz, teatr, słynny hotel "Pod Jeleniem", studnia "Trzech Braci", rotunda z "Wzgórza Zamkowego", kabaret Jurki i kabaret Hrabi. Wszystko to 28 lutego. W teatrze - takimi słowami na program pt. "Aktorem w płot" zaprasza na swoim...
W sobotę, 7 marca, o godz. 18.00 w sali Miejskiego Centrum Kultury "Pod Pegazem" w Skoczowie wystąpi Iwona Loranc - piosenkarka i aktorka, związana z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, Teatrem Komedia w Warszawie oraz Teatrem Korez w Katowicach.
Kolejny bogaty w wydarzenia kulturze weekend czeka mieszkańców Śląska Cieszyńskiego. Sprawdźcie szczegóły!
"Kobiety Kossaków” to książka Joanny Jurgały-Jureczki, autorki związanej z regionem Śląska Cieszyńskiego, a zarazem kolejny owoc zainteresowań pisarki kobietami pochodzącymi z rodu Kossaków.
Już tylko kilka dni dzieli nas od występu kabaretów Hrabi i Jurki w Cieszynie. Dla naszych Czytelników mamy jeszcze jedną okazję by zdobyć podwójne zaproszenie na sobotni występ, który odbędzie się w teatrze im. Adama Mickiewicza.
Rudimental - królowie brytyjskiej elektroniki, wielokrotnie nagradzani prestiżowymi nagrodami muzycznymi wystąpią w Czechach, podczas festiwalu Colours of Ostrava! Będzie to ich pierwszy koncert w Czechach.
W ostatnim dniu lutego Galeria Szara w Cieszynie zaprasza na wernisaż Janusza Łukowicza, konceptualisty, twórcy sytuacji nieoczywistych, który zaprezentuje swoje "Prace na papierze".
Poniżej prezentujemy kolejne sportowe podsumowanie zbliżającego się weekendu. W jakich wydarzeniach warto wziąć udział?
Kolejny weekend przed nami, a wraz z nim ciekawe wydarzenia kulturalne, w których warto wziąć udział!
23 lutego o godz. 19.00 w Klubie Studenckim Panopticum w Cieszynie odbędzie się kolejne przedstawienie w ramach Studenckiego Klubu Teatralnego. Tym razem na deskach kameralnej sceny wystąpi Teatr im. Stefana Batorego ze spektaklem "Manifest”. Dla...
Wczoraj, 17 lutego, już po raz 24. w Cieszynie odbył się Pogrzeb Basów - czyli zabawa ostatkowa Śląska Cieszyńskiego. Tradycyjnie było dużo skocznej muzyki, tańców, śliwowicy i pysznego jedzenia.
reklama