, środa 25 listopada 2015
Głównie sobota zdominowana została przez wydarzenia sportowe, w których warto wziąć udział jako uczestnik lub kibic. Co takiego będzie się działo w naszym regionie? Sprawdźcie koniecznie!
Bardzo muzycznie przedstawia się oferta kulturalna na najbliższy weekend. I tak oto chcielibyśmy Was zaprosić m.in. na muzyczne spotkanie z Cieszyńskim Festiwalem Jazzowym, a także I Międzynarodowym Festiwal Muzyki im. profesora Józefa Świdra,...
Za nieco ponad tydzień scenę teatru w Cieszynie przejmą we władanie najlepsi polscy kabareciarze. Wśród nich Piotr Bałtroczyk, znany dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.
Świetlica Krytyki Politycznej "Na Granicy", zaprasza na cykl pokazów filmowych stanowiących najnowszy dorobek szwedzkiej kinematografii. Pierwszy pokaz już dziś o godz. 17.30.
Tego można się było spodziewać - po serii nieudanych spotkań z pracy z pierwszym zespołem trzynieckich hokeistów zrezygnował duet trenerski Jiří Kalous i Václav Varaďa. Nazwiska nowych szkoleniowców poznamy najpewniej jeszcze w tym tygodniu.
Jak aktywnie spędzić weekend? Polecamy między innymi tor saneczkowy w Ustroniu oraz II Bieg Górski "Górska Przygoda".
Już dawno weekendowy repertuar kulturalny nie pękał tak mocno w szwach jak dzisiaj. Koniecznie sprawdźcie szczegóły naszego subiektywnego przeglądu wydarzeń.
Tradycyjnie 11 listopada w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie zostały wręczone nagrody Srebrne Cieszynianki i Honorowa Złota Cieszynianka. W uroczystej gali wzięli udział liczni goście, samorządowcy i przedstawiciele Śląska Cieszyńskiego.
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych Heca 2015. Przez 5 lat na scenie teatru im. Adama Mickiewicza mieliśmy okazję zobaczyć polską czołówkę kabaretową. W tym roku kolejni goście: Cezary Pazura, Piotr...
Klasyczna, czyli analogowa, a może cyfrowa? I jedna i druga forma fotografii zostanie zaprezentowana przez organizatorów Skoczowskiego Festiwalu Fotografii Analogowej SkoFot, który odbędzie się w dniach 13-14 listopada w Teatrze Elektrycznym.
Uroczystości związane z obchodami rocznicy Odzyskania Niepodległości odbędą się w niemal wszystkich gminach powiatu cieszyńskiego. Prezentujemy zestawienie wydarzeń, które powstało na podstawie informacji ze stron internetowych poszczególnych...
Najważniejszym wydarzeniem sportowym zbliżającego się weekendu będzie zapewne 41. Rajd Samochodowy "Cieszyńska Barbórka". Jeśli jednak chcielibyście spędzić najbliższe dni nieco aktywniej to zachęcamy także do udziału w pozostałych wydarzeniach.
reklama