, środa 13 listopada 2019
Urzędnicy zza Olzy biorą się za sprzątanie
To kolejna edycja ogólnokrajowej akcji „Posprzątajmy Czechy”. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Urzędnicy zza Olzy biorą się za sprzątanie

KT
Urzędnicy, radni, harcerze, myśliwi, wędkarze, przedstawiciele partii politycznych i ruchów społecznych, posprzątają 6 kwietnia Czeski Cieszyn. To kolejna edycja ogólnokrajowej akcji „Posprzątajmy Czechy”. Ochotnicy sprzątają co roku przede wszystkim tereny zielone.

W ostatnich latach zebrano około 4 ton odpadów. Najczęściej były to tworzywa sztuczne w postaci opakowań, butelek czy folii. Znaleziono również materace, odzież, dywany, opony, narty, zdemontowane części rowerowe, wózek dla dziecka, odkurzacz, części komputerowe czy telewizory.

Do tegorocznej akcji zgłosiła się większa liczba uczestników, niż było to w latach poprzednich. Urząd Miejski w Czeski Cieszynie wyraża tym samym nadzieję, że zebranych zostanie więcej odpadów. Osoby, które zgłosiły się do akcji, zbiorą się w grupy. Każda z nich zajmie się sprzątaniem innego zakątku miasta. Start 6 kwietnia o godz. 9:00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama