, niedziela 24 marca 2019
Skoczów: Zmiana organizacji ruchu!
1 listopada w godzinach od 6.00 do 22.00 zmieniona zostanie organizacja ruchu w Skoczowie na ul. Cieszyńskiej.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Skoczów: Zmiana organizacji ruchu!

red./mat.pras.
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych Urząd Miejski w Skoczowie informuje, że w środę 1 listopada w godzinach od 6.00 do 22.00 zmieniona zostanie organizacja ruchu w Skoczowie na ul. Cieszyńskiej.

Na ulicy Cieszyńskiej od skrzyżowania z ulicą Kossak-Szatkowskiej do skrzyżowania z ulicą Gołęszyców (łączy ul. Górny Bór z ul. Cieszyńską) ruch odbywać się będzie w jednym kierunku. Kierowcy jadący od strony Cieszyna będą musieli korzystać z objazu. Na skrzyżowaniu z ul. Gołęszyców będzie znak zakazu wjazdu na ul. Cieszyńską. Objazd zostanie poprowadzony następującymi ulicami: Gołęszyców, Górny Bór, Mickiewicza do ronda na ul. Objazdowej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama