, czwartek 23 maja 2019
Kolory i muzyka zrekompensowały deszczową pogodę
Pomimo przelotnych opadów obok Wieży Piastowskiej i Rotundy zgromadziła się liczna młodzież, a nawet całe rodziny.  fot: DRDodaj do Facebook

Kolory i muzyka zrekompensowały deszczową pogodę

DR
Festiwal Kolorów - impreza, którą do tej pory mogliśmy znaleźć raczej w większych miastach, takich jak Katowice, Kraków, Wrocław czy Warszawa . W minioną sobotę (19.08.) odbyła się ona również w Cieszynie na Wzgórzu Zamkowym. Pomimo przelotnych opadów obok Wieży Piastowskiej i Rotundy zgromadziła się liczna młodzież, a nawet całe rodziny.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00 pierwszym wyrzutem kolorów. Kolejne miały miejsce dokładnie co godzinę. Oprócz proszków w różnych kolorach atrakcją była świetna, energetyczna muzyka, która również zrekompensowała deszczową aurę.- Pierwszy raz na Wzgórzu Zamkowym organizujemy Festiwal Kolorów, mimo pogody, która była zawieszona, zebrało się dużo osób, bawimy się i kolorujemy. - mówi Agnieszka Pawlitko z Domu Narodowego - Jest dużo młodych osób, a także rodzin z dziećmi, którzy przyszli tutaj w sobotnie popołudnie i spędzają z nami czas - dodaje.

Czy jest szansa, żeby Festiwal Kolorów zagościł w mieście nad Olzą na dłużej? - Mam nadzieję, że będzie kolejna edycja, ale zobaczymy, co przyniesie nowy rok. - podsumowuje organizatorka.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

strasznie inteligentne zabawy, takie nowoczesne. Pozniej tabuny gimbusow roznosily ta krede po miescie. Szkoda pan w ogrodkach na rynku, ktore musialy czyscic krzesla.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama