, sobota 24 sierpnia 2019
Ustroń kocha rower
Celem akcji jest dobra zabawa ale przede wszystkim zwiększenie świadomości rowerzystów i wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Ustroń kocha rower

red./mat.pras.
Ustroń kocha rower

Już w sobotę 2 czerwca na ustrońskim rynku odbędzie się kolejna impreza z cyklu „I love bike”. „Ustroń kocha rower” czyli całodniowy piknik rowerowy to wydarzenie skierowane do całej lokalnej społeczności. Jego organizatorem jest Fundacja Kult.

Na obszarach usytuowanych w centrum miasta na uczestników będzie czekać specjalnie przygotowany, innowacyjny tor rowerowy pumptrack. Na torze przez cały czas trwania festiwalu odbywać się będą warsztaty z prawidłowej jazdy, pokazy oraz zawody, gdzie najszybsi zawodnicy wśród swoich kategorii zostaną nagrodzeni. Znajdziemy tam również strefę wypożyczalni sprzętu rowerowego – tam, jeśli ktoś nie posiada własnego pojazdu, może zaopatrzyć się w rower czy też kask. Na uczestników czekać będzie bezpłatny serwis rowerowy, gdzie pojawi się możliwość dokonania drobnych napraw i regulacji w rowerze. W programie zaplanowanych jest wiele innych atrakcji – m.in. miasteczko ruchu drogowego oraz fruit bike, za pomocą którego będzie można przygotować koktajl przy użyciu siły własnych nóg. Nie zabraknie również prowadzonych przez konferansjera gier, zabaw i konkursów o tematyce rowerowej oraz strefy dla najmłodszych, gdzie wykażą się swoją kreatywnością oraz wezmą udział w zabawach. Cały festiwal wzbogacony będzie w treści merytoryczne na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prawidłowej techniki jazdy na rowerze.

Celem akcji jest dobra zabawa ale przede wszystkim zwiększenie świadomości rowerzystów i wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Atrakcje w czasie imprezy mają za zadanie zachęcić społeczność do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz pokazać, że jazda na rowerze wcale nie musi być nudna.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

no, to skoro juz kupilam sobie wreszcie wymarzona Indiane Moene (jest teraz promocja w ME, polecam wszystkim, ma piekny rozowy kolor) to moge sie przejechac. <3

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama