, piątek 5 czerwca 2020
Cieszyn: Wybory prezesa i zarządu PZN
Po raz kolejny prezesem została Wiesława Kopoczek, natomiast pozostali członkowie zarządu to: Kazimierz Giemza, Andrzej Koenig, Jacek szopa, Krystian Smyrczyk oraz Marian Jakuciński. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Cieszyn: Wybory prezesa i zarządu PZN

ICZ
Wybory – chcemy czy nie dokonujemy ich każdego dnia. Bywają łatwe, nad którymi nie musimy się nawet długo zastanawiać, oraz takie które spędzają nam sen z powiek. Tym razem to członkowie Polskiego Związku Niewidomych Koło w Cieszynie zostali zaproszeni przez ustępujący zarząd o dokonanie wyboru prezesa oraz nowych członków zarządu, którzy przez następną kadencję będą realizować zadania niezbędne w niesieniu pomocy osobom z dysfunkcją wzroku.

W dniu 15 maja, w Bibliotece Miejskiej zgromadzili się wszyscy zainteresowani na czele z Prezesem Okręgu Śląskiego PZN Sebastianem Białym, który przywiózł przyznane zasłużonym dla środowiska niewidomych honorowe odznaki „Przyjaciel Niewidomego”.

Po raz kolejny prezesem została Wiesława Kopoczek, natomiast pozostali członkowie zarządu to: Kazimierz Giemza, Andrzej Koenig, Jacek szopa, Krystian Smyrczyk oraz Marian Jakuciński.

Jak widać, pani prezes będzie królowała w męskim gronie, a z pomocą tylu panów zadania jakie przed nią stoją, nie powinny być trudne.
Były podziękowania oraz gratulacje, lecz po nich nastaje czas wytężonej pracy.

Czas pokaże czy dokonane wybory były trafne i na ile ważne będą potrzeby niewidzących dla wybranej pani prezes oraz członków zarządu. Czy skupią się tylko na szkoleniach oraz działalności kulturalnej, czy będą potrafili wyjść poza ramy stereotypowych działań i będą brać czynny udział we współpracy z urzędem miasta, starostwem powiatowym oraz z różnymi instytucjami których działania mogą ułatwić codzienne życie osobom z niepełnosprawnością wzroku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama