, sobota 19 września 2020
Sfotografuj się przed góreckim Dworem Kossaków i wygraj aparat lomograficzny
Wśród 48 projektów, które biorą udział w konkursie, znalazła się również adaptacja zabytkowych ruin dworu Kossaków w Górkach Wielkich. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Sfotografuj się przed góreckim Dworem Kossaków i wygraj aparat lomograficzny

JM
Adaptacja zabytkowych ruin dworu Kossaków w Górkach Wielkich znalazła się wśród 48 wyróżnionych inwestycji, które powstały ze środków europejskich, a dziś biorą udział w fotograficznym konkursie "Spotkajmy się przy projekcie". Na zwycięzców czekają aparaty lomograficzne.

Konkurs ma na celu pokazanie, jak wiele zmienia się wokół nas dzięki środkom unijnym. Dzięki specjalnej aplikacji na portalu Facebook można zobaczyć 48 miejsc, w których powstały ciekawe projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich. Chcący wziąć udział w konkursie będą musieli udać się w jedno z tych miejsc, aby zrobić sobie tam zdjęcie, a następnie zgłosić tę fotografię do konkursu wraz z wymyślonym hasłem promującym fundusze unijne lub inwestycję.

Organizatorzy konkursy wybrali po trzy projekty w każdym województwie. Dla każdego projektu przewidziano jednego zwycięzcę. Każdy z nich otrzyma nowoczesny aparat lomograficzny. Jury konkursu będzie brać pod uwagę kreatywność hasła oraz jakość i pomysłowość zgłoszonego zdjęcia. Z nagrodzonych fotografii zostanie stworzona galeria w formie mapy Polski, którą zamieszczona zostanie na profilu Fundusze Europejskie na portalu Facebook.

Wśród 48 projektów, które biorą udział w konkursie, znalazła się również adaptacja zabytkowych ruin dworu Kossaków w Górkach Wielkich. Inne wyróżnione projekty, to m.in. droga królewska w Krakowie, rynek w Mikołajkach, Dworzec Główny PKP we Wrocławiu, czy Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie.

Konkurs trwa do 17 listopada 2012 r. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej funduszeeuropejskie.gov.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama