, sobota 7 grudnia 2019
HOTEL LIBURNIA - chillout w środku miasta
Hotel Liburnia gwarantuje indywidualne podejście do gości. fot: Hotel LiburniaDodaj do Facebook

HOTEL LIBURNIA - chillout w środku miasta

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
HOTEL LIBURNIA - chillout w środku miasta


HOTEL LIBURNIA - chillout w środku miasta


HOTEL LIBURNIA - chillout w środku miasta


HOTEL LIBURNIA - chillout w środku miasta

Chilloutowy Hotel Liburnia położony jest niemalże w centrum Cieszyna. Jego usytuowanie geograficzne sprawia, że jest to ciekawy punkt turystyczny i dobra baza wypadowa na dalsze wycieczki. Bliskość granicy z Republiką Czeską, daje dodatkowe możliwości, zwłaszcza, że podzielone rzeką miasto łączą trzy mosty, w tym jeden o wyjątkowej architekturze, dodatkowo podkreślonej zaskakującym kolorem różowym.

Hotel dysponuje 47 pokojami z łazienkami, telewizorem, telefonem, klimatyzacją, zestawem kosmetyków oraz dostępem do Internetu. Wszystko, by zapewnić komfortowe warunki wypoczynku.
Z myślą o pełnej regeneracji sił dodatkowo na terenie hotelu znajduje się pokój masażu i siłownia fitness. Współpracujemy także z położonym nieopodal ośrodkiem SPA.
W recepcji Hotelu Liburnia istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, a także kijków do nordic walking. Z atrakcji dostępnych w okolicy polecamy znajdujące się po stronie czeskiej świetnie wyposażone pole golfowe oraz pole gokartowe.
Hotel Liburnia gwarantuje indywidualne podejście do Gości, rodzinną atmosferę, industrialny wystrój i wyśmienitą kuchnię.
Przestronna, klimatyzowana restauracja z awangardowym, nowoczesnym wnętrzem buduje niezwykłą atmosferę miejsca. Serwowane wyśmienite potrawy regionalne – kuchni Śląska Cieszyńskiego - oraz dania kuchni fusion pozytywnie zaskoczą zarówno formą jak i smakiem.
Do dyspozycji Gości pozostaje klimatyzowana sala konferencyjna z potencjałem do 300 osób, usytuowana na parterze z własnym parkingiem oraz dostępem do wifi.
Oferujemy specjalne ceny oraz pakiety dla gości biznesowych i grup zorganizowanych.
Hotel Liburnia wspiera również twórców i artystów związanych z regionem. Cztery razy w roku wystawia w restauracji nowe prace cieszyńskich studentów, doktorantów Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego / oddział w Cieszynie/, które można zakupić, wspierając tym samym młodych artystów.
W hotelowym lobby można również oglądać i nabyć obrazy Dariusza Orszulika - cieszyńskiego malarza, artysty. Większość prac ukazuje krajobraz miasta Cieszyna, jego najbardziej rozpoznawalne miejsca. Obrazy mogą stanowić wyjątkową i unikatową pamiątkę z Cieszyna.
ofercie niezmiennie wyśmienite desery tiramisu i krem klonowy.

www.liburniahotel.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama