, środa 19 luty 2020
Stowarzyszenie „Wszechnica” zaprasza na debatę wyborczą
Debata przedwyborcza, w wyborach do Sejmu RP, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.  fot: arch.GCDodaj do Facebook

Stowarzyszenie „Wszechnica” zaprasza na debatę wyborczą

mat.pras
Stowarzyszenie „Wszechnica” we współpracy z COK Dom Narodowy w Cieszynie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie przedwyborczej, w wyborach do Sejmu RP zaplanowanych na 13 października.

Udział w debacie potwierdziły wszystkie zaproszone komitety wyborcze, które zarejestrowały swoje listy w okręgu nr 27. Każdy Komitet będzie reprezentowany przez jednego kandydata, zaś debata będzie miała charakter edukacyjno-informacyjny z udziałem publiczności.

Wszyscy uczestnicy debaty będą odpowiadać na pytania przygotowane przez organizatorów. Dotyczyć one będą tematyki zdrowiea, ochrony środowiska oraz polityki społecznej. Przewidziano również pytania publiczności.

W debacie przedwyborczej zaplanowanej na środę, 9 października godz. 17:00 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury COK Dom Narodowy udział wezmą: Przemysław Major (KW Polskie Stronnictwo Ludowe), Ryszard Macura (KW Prawo i Sprawiedliwość), Michał Brudny (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej, Maria Starzyńska (KW Konfederacja Wolność i Niepodległość) oraz Andrzej Molin (KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni).

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama