, czwartek 22 kwietnia 2021
Rusza głosowanie na Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę Sklepową
Już dzisiaj zagłosuj na Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę Sklepową. fot: Zamek CieszynDodaj do Facebook

Rusza głosowanie na Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę Sklepową

UM
Rusza głosowanie na Najpiękniejszą Świąteczną Witrynę Sklepową

Aby wybrać najładniejszą świąteczną witrynę sklepową wystarczy wejść na http://witryny.gazetacodzienna.pl/ i oddać swój głos.

Już dzisiaj możesz zagłosować i wybrać najpiękniejszą świąteczną witrynę w naszym mieście. Wystarczy wejść na stronę: witryny.gazetacodzienna.pl i oddać głos na wybraną wystawę sklepową. Głosowanie trwa do 6 stycznia 2020 roku do godziny 22:00.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to przede wszystkim magia ukryta nie tylko w tradycji, symbolach ale również w otaczających nas kolorach, pięknych rzeczach czy ciepłych i kolorowych światłach. Przystrajamy wtedy choinki, domy czy rynki miast. Również sklepy zapraszają na zakupy pięknie ozdobionymi witrynami. Któż z nas spacerując w zimowe wieczory nie zerkał z uśmiechem na kolorowe wystawy sklepowe. Ten konkurs jest pretekstem do tego by cieszyńskie punkty handlowe wyglądały jeszcze piękniej.

Już dzisiaj możesz zagłosować i wybrać najpiękniejszą świąteczną witrynę w naszym mieście. Wystarczy wejść na stronę: www.witryny.gazetacodzienna.pl i oddać głos na wybraną wystawę sklepową. Według regulaminu można oddać tylko jeden głos. Głosowanie trwa do 6 stycznia 2020 roku do godz. 22:00!

Obrady jury w składzie: Anna Syrokosz (architektka, główna specjalistka w Referacie Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Krajobrazu Urzędu Miejskiego w Cieszynie), dr Joanna Wowrzeczka (artystka i socjolożka sztuki, radna Rady Miejskiej Cieszyna), Katarzyna Worek (projektantka graficzna, pracownik Działu Wzornictwa Zamku Cieszyn), odbędą się 7.01.2020 r., a ogłoszenie wyników nastąpi w ostatnim tygodniu stycznia 2020 r., na stronie: www.gazetacodzienna.pl

NAGRODA dla najlepszej witryny sklepowej!

Nagrodą główną w konkursie na najpiękniejszą świąteczną witrynę jest wejście antenowe w programie popołudniowym Radia90 o wartości 1000 zł oraz publikacja materiału promocyjnego w miesięczniku Tramwaj Cieszyński oraz portalu www.gazetacodzienna.pl o wartości 1500 zł.

Organizatorem konkursu jest Zamek Cieszyn. Patronat nad konkursem objęła Burmistrz Miasta Cieszyna Gabriela Staszkiewicz. Patronami medialnymi są: Radio90, portal internetowy www.GazetaCodzienna.pl oraz miesięcznik Tramwaj Cieszyński.

Informacje o konkursie:Katarzyna Kruszy, tel. 33 851 08 21 wew. 21, kkruszy@zamekcieszyn.pl

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Architekta, socjolożka i projektantka. Ale to jest zabawne.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama