, wtorek 14 kwietnia 2020
Kultura na weekend... The Rolling Stones
Jedną z propozycji na zbliżający się weekend jest projekcja film DKF: The Rolling Stones Olé Olé Olé! fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Kultura na weekend... The Rolling Stones

Jedną z propozycji na zbliżający się weekend jest projekcja film DKF: The Rolling Stones Olé Olé Olé! w Skoczowskim Teatrze Elektrycznym. Odbędzie się ona już w piątek (27.01) o godzinie 19:00.

Podróż pełna emocji wypełniona po brzegi rockandrollem i najbardziej wielbionymi utworami The Rolling Stones. Zwieńczeniem całej trasy jest historyczny występ Stonesów w Hawanie, w którym udział wzięło 1 200 000 osób!

Kolejną propozycją jest film Andrzeja Wajdy "Powidoki", w którym główną rolę gra Bogusław Linda. Charyzmatyczny malarz Władysław Strzemiński nie godzi się z socrealizmem i pozostaje wierny swojej drodze artystycznej. Rozpoczęcie o godzinie 19 w sobotę (28.01).

Znajdzie się również coś dla młodszych miłośników kina, czyli animowany film "Sing". Aby uratować swój teatr przed ruiną, miś koala Buster Moon organizuje konkurs piosenki.

Terminarz:
27.01.2017 - 15:00, 17:00
28.01.2017 - 15:00, 17:00
29.01.2017 - 15:00, 17:00

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama