, sobota 19 maja 2018
Kinga Głyk Trio w Strumieniu!
Dzisiaj Kinga Głyk uważana jest za najlepszą polską basistkę młodego pokolenia i wschodzącą gwiazdę muzyki jazzowo-bluesowej. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Kinga Głyk Trio w Strumieniu!

mat.pras.
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu (emgok) zaprasza na koncert Kingi Głyk!

Kinga Głyk w 2015 roku w ankiecie JAZZ TOP i BLUES TOP została nominowana w kategoriach: „NOWA NADZIEJA”, „GITARA BASOWA” oraz „ODKRYCIE ROKU”. Ma 19 lat, a za sobą ponad 100 koncertów w całym kraju i za granicą. Gra z wybitnymi muzykami polskiej sceny muzycznej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 12 lat grając w rodzinnym GŁYK P.I.K. TRIO ze swoim tatą Irkiem (znanym wibrafonistą i perkusistą) i bratem Patrykiem (perkusja).

Mimo młodego wieku grała już z wieloma świetnymi muzykami, takimi jak: Jnr Robinson, Bernard Maseli, Ruth Waldron, Natalia Niemen, Apostolis Anthimos, Leszek Winder, Paweł Tomaszewski, Grzegorz Kapołka, Joachim Mencel, Arek Skolik, Mateusz Otremba (Mate.O), Marek Dykta czy Piotr Wyleżoł.

Dzisiaj Kinga Głyk uważana jest za najlepszą polską basistkę młodego pokolenia i wschodzącą gwiazdę muzyki jazzowo-bluesowej.

Koncert Kinga Głyk Trio odbędzie się 4-go lutego (sobota) na sali widowiskowe Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ulicy Młyńskiej 14. Bilety w cenie 15 złotych dostępne są biurze emgok-u, lub bezpośrednio przed koncertem. Istnieje również możliwość rezerwacji biletów po przedpłacie na konto Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama