, wtorek 19 czerwca 2018
Jakie filmy zobaczymy podczas 19. Kina na Granicy?
18. edycja "Kina na granicy" fot: Kino na granicyDodaj do Facebook

Jakie filmy zobaczymy podczas 19. Kina na Granicy?

KT
Znana jest już pełna lista filmów, które będzie można zobaczyć podczas 19. edycji Kina na Granicy. Miłośnicy kina zjadą nad Olzę dokładnie za 30 dni.

Kino na granicy jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych festiwali filmowych w Polsce, na którym można zobaczyć klasyki kina polskiego i czeskiego oraz nowości, czyli ponad 100 filmów. W tym roku bohaterami retrospektyw są: Karolina Gruszka, Allan Starski, Milan Lasica i Karel Roden. Swoją obecność potwierdzili również twórcy najnowych produkcji, m.in.: Dorota Kolak, Izabela Kuna, Arkadiusz Jakubik czy Maria Sadowska. Spotkają się oni z widzami przy okazji projekcji takich filmów jak: Sztuka kochania, Powidoki, Wołyń, Maria Skłodowska-Curie, czy Zjednoczone Stany Miłości. Pojawią się również aktualne tematy, czyli cykl Buntownicy i Chuligani oraz Emigranci.

Pełną listę filmów można zobaczyć, klikając w link.

Promocyjna przedsprzedaż 6-dniowych karnetów, które obejmują pełen pakiet startowy tj. katalog, koszulkę oraz ekologiczną torbę, trwa do końca marca.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama