, poniedziałek 26 sierpnia 2019
Festiwal Colours of Ostrava dla całej rodziny!
Family Park obejmuje także wygodną strefę dla matek i dzieci. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Festiwal Colours of Ostrava dla całej rodziny!

Festiwal Colours of Ostrava dla całej rodziny!

Family Park podczas Colours of Ostrava, to miejsce na zabawę i odpoczynek dla dzieci, fot. mat.pras.

W połowie lipca startuje największa impreza muzyczna w regionie, czyli festiwal Colours of Ostrava 2016. Dla rodziców, którzy nie wiedzą, co w tym czasie zrobić ze swoimi pociechami, organizatorzy mają dobrą informację - dzieci można zabrać ze sobą. Będą miały tam dobrą opiekę i czeka na nie wiele atrakcji.

Specjalna strefa dla dzieci i rodziców podczas Colours of Ostrava zwana Family Park, to doskonałe miejsce do odpoczynku, zabawy i uprawiania różnego rodzaju sportów. Do dyspozycji będą m.in. boiska do siatkówki i piłki nożnej, badmintona czy koszykówki. Oprócz tego: spokojna strefa relaksu z wygodnymi fotelami, namiot z grami planszowymi i karcianymi, piaskownica, warsztaty cyrkowe i artystyczne, joga
dla mam i Capoeira. 

- Zapraszamy z dziećmi na Colours of Ostrava! Oprócz przyjaznej atmosfery podczas festiwalu, zadbaliśmy o rozrywkę przeznaczoną specjalnie dla rodzin z dziećmi! Do kolorowego Family Parku zapraszamy najmłodszych i ich opiekunów, natomiast na scenie dla dzieci przewidujemy gry i zabawy w najlepsze, a wszystko pod okiem wykwalifikowanego personelu! - zapowiadają organizatorzy.

Najmłodszym do 140 cm zapewni się darmowy wstęp na festiwal, a oprócz przyjaznej atmosfery, na rodziny z dziećmi czeka szereg atrakcji. Dla młodzieży do 15 roku życia czterodniowe bilety będą dostępne na miejscu w cenie 990 CZK (ok. 149 PLN), po okazaniu dokumentu ze zdjęciem.

Family Park obejmuje także wygodną strefę dla matek i dzieci. Jest to specjalny namiot wyposażony we wszystko co niezbędne dla komfortu rodziców i niemowląt m.in. stół do przewijania, krzesła do karmienia, kuchenkę mikrofalową, czajnik i wszystkie podstawowe kosmetyki dla dzieci.

Jak zapowiadają organizatorzy, przewidziane jest również miejsce, gdzie rodzicie mogą zostawić swoje pociechy pod opieką wykwalifikowanego personelu. W programie tzw. sceny dla dzieci przewidziane są m.in. warsztaty rzemieślnicze i taneczne, gry planszowe i wodne, zabawy z balonami oraz wiele innych atrakcji. Festiwalowa opieka nad dziećmi jest płatna i wynosi 50 CZK za godzinę. 

Piętnasta edycja największej imprezy muzycznej w regionie, odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2016 r. w Ostrawie Witkowicach. Aktualny cennik biletów znajduje się tutaj. Bilety na Colours of Ostrava 2016 można nabyć za pośrednictwem dwóch sklepów internetowych: czeskiego Eshop (bilety typu e-ticket możliwe do zakupienia wyłącznie przy pomocy karty kredytowej, transakcje rozliczane są w euro) oraz polskiego joyStore by Joytown (bilety papierowe, doręczane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS).

15. edycja festiwalu muzycznego Colours of Ostrava została objęta patronatem medialnym portalu gazetacodzienna.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama