, poniedziałek 26 sierpnia 2019
Antony and the Johnsons pierwszą gwiazdą Colours of Ostrava 2016
Antony and the Johnsons na Colours of Ostrava pojawił się po raz pierwszy w 2012 roku, kiedy festiwal przeniósł się do Witkowic. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Antony and the Johnsons pierwszą gwiazdą Colours of Ostrava 2016

STEFAN MAŃKA
Organizatorzy Colours of Ostrava ogłosili pierwszą gwiazdę przyszłorocznej edycji festiwalu. Będzie nią Antony and the Johnsons, który przedstawi specjalny koncertowy projekt Anohni, oparty na elektronicznej muzyce tanecznej, pochodzącej z nadchodzącego albumu Hopelessness.

Antony and the Johnsons na Colours of Ostrava pojawił się po raz pierwszy w 2012 roku, kiedy festiwal przeniósł się do Witkowic. - Antony and the Johnsons jest dla mnie jedną z największych, najbardziej interesujących oraz najbardziej tajemniczych postaci w muzyce współczesnej. Jego powrót do Ostrawy to wspaniała wiadomość, szczególnie teraz, gdy stworzył zupełnie nowy projekt koncertowy pod nazwą Anohni - mówi dyrektorka festiwalu Zlata Holušová.

Najnowsza płyta artysty powstała we współpracy z dwoma producentami muzyki współczesnej - Oneohtrix Point Never i Hudson Mohawk. Ma to być rewolucyjny album, prezentujący odejście od poprzednich projektów symfonicznych piosenkarza. Album próbuje zakłócić założenia, na których opiera się muzyka pop, korzystając z tekstów o tematyce politycznej w tanecznym rytmie popu.

Piętnasta edycja największej imprezy muzycznej w regionie, odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2016 r. w Ostrawie Witkowicach. Do końca listopada dostępna specjalna, promocyjna pula karnetów 4-dniowych w cenie 305 zł lub 1.990 Kč. Z każdym miesiącem cena będzie rosnąć. Bilety na Colours of Ostrava 2016 można nabyć za pośrednictwem dwóch sklepów internetowych: czeskiego Eshop (bilety typu e-ticket możliwe do zakupienia wyłącznie przy pomocy karty kredytowej, transakcje rozliczane są w euro) oraz polskiego joyStore by Joytown (bilety papierowe, doręczane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS).

15. edycja festiwalu muzycznego Colours of Ostrava została objęta patronatem medialnym portalu gazetacodzienna.pl

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Antony Hegarty jest KOBIETĄ, częsty błąd - sam nie wiedziałem, choć słucham od lat. Niezwykły głos, na pograniczu płci - taki "gender" to ja lubię ;)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama