, piątek 3 kwietnia 2020
Akcja "Prędkość" - noga z gazu
Akcja ma na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość. fot. mat. pras. Dodaj do Facebook

Akcja "Prędkość" - noga z gazu

KK, KPP Cieszyn
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w najbliższą sobotę, 18 czerwca, przeprowadzą na terenie całego powiatu cieszyńskiego działania pod hasłem \"Prędkość\". Funkcjonariusze drogówki wykorzystają wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości - ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy wyposażone w urządzenia do rejestracji zachowań uczestników ruchu drogowego.
Akcja ma na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość. - Działania będą prowadzone w najbliższą sobotę na terenie całego powiatu. Szczególnym nadzorem zostaną objęte miejsca, w których najczęściej dochodzi do wypadków drogowych. Naczelnik cieszyńskiej drogówki zapowiada, że w ramach akcji "Prędkość", policyjne patrole często będą zmieniać miejsca prowadzenia pomiarów szybkości. Dodatkowo podkreśla, że policjanci będą uświadamiać wszystkim piratom drogowym jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą jazda z nadmierną prędkością - informuje mł. asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych.
Komentarze: (12)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

To niech się wezmą za tych niedzielnych kierowców bo to oni dopiero robią zagrożenie nigdy nie wiadomo co taki zrobi jadąc za nim.

każdy trupek to utracone podatki na utrzymanie dworu faraona, jego wojska i policji..

Proponuję Policji przeprowadzić akcję pod wyżej wymienioną nazwą. Może w końcu zorientowaliby się, ile osób przewozi dzieci bez fotelików. Maluchy latają po całym samochodzie. A Policja ma to w odwłoku, dokładnie tam.

Wiedzieli kiedy robic akje -w Wiśle impreza w Cieszynie impreza. Panowie policjanci pamietajcie ,że KODEKS DROGOWY jest jeden i nalezy go przestrzegać przez wszystkich. Pojazdy są uprzywilejowane tylko w akcji( światło migające niebieskie i sygnał dźwiękowy modulowany) co widać nie wszyscy w policji przestrzegają.

zal tych co nie maja CBradia i tych co maja i nie korzestaja z niego

W polskim prawie nie stosuje się precedensu

ciekawe czy musza mieć na radary świadectwo wzorcowania akredytowanej jednostki

przy każdym zatrzymaniu za przekroczenie prędkości należ się zapytać policjanta czy ma
świadectwo legalizacji urządzenia do pomiaru
prędkości, jeżeli nie ma a czujemy się niewinni
można odmówić zapłaty mandatu.W sądzie
w/g ostatnich precedensów wygramy na 99 %.
Ponieważ przepisy muszą obowiązywać wszystkich,
nie tylko kierowców.

drogowke na ulicach bo wielu kierowcow fatalnie jezdzi utrudniajac ruch na drodze , bo za szybko nie wolno , ale tez za powoli tez utrudnia rozladowanie dużego ruchu ......!!!!!

"przeprowadzą działania "Prędkość" na terenie całego powiatu cieszyńskiego" Moze powinnio byc "przeprowadza akcje"

jak już powiedzieli kiedy to od razu mogą podać gdzie i o której godzinie będą "łapać" :)

Zamiast remontować drogi ogranicza się prędkość.Niedługo będziemy jeżdzić w tempie żółwia.Gdzie są podatki z paliwa na remonty dróg, na ich utrzymanie. Niech policja weżmie się za administratorów, którzy nie potrafią złatwić sprawy wycinki trawy na psach rozdzielających drogi.Przez tą niefrasobliwość powiatu, województwa dochodzi coraz częściej do wypadków.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama