, wtorek 19 czerwca 2018
Projektowanie dobrej wróżby
Ślub to najważniejszy dzień we wspólnym życiu każdej pary!  fot: arch. GCDodaj do Facebook

Projektowanie dobrej wróżby

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Projektowanie dobrej wróżby

Dworek Cieszyński Restauracja & Pokoje Gościnne ul. Przykopa 14 Cieszyn tel: 33 858 11 78 www.dworek-cieszynski.pl

Ślub to najważniejszy dzień we wspólnym życiu każdej pary! Małe dziewczynki marzą o białej sukni i planują wielkie wesele, a chłopcy stają się prawdziwymi mężczyznami w momencie, kiedy podejmują decyzję o założeniu rodziny. Ślub wspomina się przez całe życie! To jedyne i niepowtarzalne wydarzenie. Każdy chce, by było wyjątkowe. To czas na celebrowanie miłości wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Tak naprawdę nieważne, czy będzie to małe przyjęcie, wielkie wesele, tradycyjny ślub, czy może coś zupełnie ekstrawaganckiego! Perfekcyjny ślub to szczyt spełnionych marzeń każdej panny młodej. Ważne więc, by zadbać o każdy szczegół i móc cieszyć się tym specjalnym dniem.

–„Wesele od innych przyjęć różni się przede wszystkim ładunkiem emocjonalnym. To w końcu ma być ten jedyny, bardzo ważny dzień. Tu ważny jest każdy detal. Wszystko wydaje się mieć wymiar symboliczny. Wesele dla Młodej Pary jest obietnicą szczęśliwego wspólnego życia i tą obietnicę staramy się przygotować jak najlepiej. Trzeba zebrać wszystkie pragnienia Pary Młodej i zaproponować taką wizję uroczystości, by oczarowała wszystkich.” – mówi menager Dworku Cieszyńskiego Natalia Rybica

Dworek Cieszyński położony jest w samym sercu urokliwego Cieszyna. Atmosfera tego miejsca sprzyja organizacji oryginalnych i urokliwych przyjęć weselnych. Restauracja dysponuje dwoma salami – Salą Słoneczną i Kominkową. Duża sala bankietowa – sala Słoneczna - jest przeszklona, bardzo jasna i ciepła. Zmieści się w niej nawet do 80 osób. Do tego wyjście na ogródki letnie z obu stron daje poczucie przestrzeni i romantycznego nastroju, ponieważ z jednej strony Dworku Cieszyńskiego jest tzw. „Cieszyńska Wenecja”. Jest to klimatyczne miejsce często odwiedzane przez mieszkańców jak i turystów jako jedno z najbardziej romantycznych miejsc w Cieszynie. Sala Kominkowa – pomieści do 35 osób, kameralna, przytulna, idealna na niewielkie imprezy okolicznościowe w gronie najbliższych. Do tego wykwalifikowana i profesjonalna obsługa, oprawa muzyczna, przepiękne tarasy dopełniają całość jako komplet niepowtarzalnej uroczystości. Dworek Cieszyński posiada 7 pokoi gościnnych.

Dodatkowym atutem jest niewątpliwie pomoc w organizacji atrakcji związanych z organizacją wymarzonego wesela. Oprawa muzyczna, kapela góralska, dekoracja sali, kwiaty, odpowiednie światła, pokaz zdjęć, pokaz tańca, animacje i atrakcje dla Gości, samochód dla Pary Młodej Dodatkowo dla Nowożeńców zawsze przewidujemy nocleg gratis.

–„Staram się zawsze przekonać parę, że najważniejsi są oni i ich pragnienia. Wesele to powinna być celebracja tego kim są, a nie tego, kim powinni się stać. To trochę tak jak ze związkiem: najistotniejsze, żeby pozostać autentycznym, by nie udawać kogoś, kim się nie jest. Wesele to dla mnie uczczenie tego, że spotkaliśmy osobę, z którą chcemy spędzić całe życie. Musimy czuć się tak swobodnie, jak tylko to możliwe. Nie każda Panna Młoda chce mieć ślub jak lalka Barbie. A to jest dzień na spełnienie właśnie jej marzeń.” – podkreśla Pani Natalia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama