, sobota 21 kwietnia 2018
PKS Bielsko-Biała zawiesza wszystkie kursy do Skoczowa
Z Bielska-Białej do Skoczowa nie dojedziemy już PKS-em.  fot: Michał SobalaDodaj do Facebook

PKS Bielsko-Biała zawiesza wszystkie kursy do Skoczowa

JM
Od 1 lutego PKS w Bielsku Białej S.A. zawiesza wszystkie kursy wykonywane na linii Bielsko-Biała - Skoczów - poinformował przewoźnik na swoich stronach internetowych.

Zawieszone zostają kursy z Bielska-Białej do Skoczowa z godz. 5.20, 6.10, 7.10, 8.20, 12.20, 13.20, 14.30, 15.20 i 17.20 oraz ze Skoczowa do Bielska-Białej z godz. 6.10, 6.59, 7.59, 9.20, 13.00, 14.20, 15.20, 16.10 i 18.10.

PKS Bielsko-Biała nie tłumaczy powodów zawieszenia kursów. Na swojej stronie internetowej przewoźnik przeprosił jedynie pasażerów za utrudnienia wynikające z zawieszenia kursów.

Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

transkom tez zawiesił do bielska i skrócił do swietoszówki

I dobrze. Niech bielski PKS zajmie się przewozem ludzi powiatu bielskiego, a nie wtrąca się w powiat cieszyński, do którego należy Skoczów.

Powiat cieszyński jest bidny jak mysz kościelna i ciągnie swój wózek głównie dzięki subwencjom i dotacjom?

Na linie Skoczow fajnie jak by weszły szynobusy KŚ. Stan torów jest dobry i pozwala na szybką jazdę (szybciej aniżeli jeździł teraz PKS).

Żartujesz sobie? Dobry stan torów? Kpisz sobie? Owszem, jest szansa i sens uruchomienia połączeń, szczególnie zważywszy na fakt codziennego popołudniowego zatłoczenia w Wapienicy, gdzie wszyscy przewoźnicy drogowi doznają opóźnień, i to notorycznie. Najpierw jednak linia do codziennego użytkowania przez większą liczbę pociągów aniżeli tylko sezonowy pociąg do Wisły, powinna przejść pilną modernizację. W wielu miejscach podkładów po prostu nie ma - były tak spróchniałe, że rozleciały się w drobny pył, który poniósł gdzieś daleko wiatr.

POlska powiatowa zwija się.

Kto odpowiada za komunikację międzygminną ? Czyje to jest zadanie ? Czy ktoś może wie ?

A jużci, że zainteresowane gminy!

O p.Grobelny się obudził.Wiosna idzie?

Naszą metropolią stanie się więc Ostrawa, bo z nią o 1. lutego to z nią Skoczów ma lepszą komunikację niż z Bielskiem. I Śląsk Cieszyński się w ten sposób znowu zjednoczy.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama