, piątek 5 czerwca 2020
Nie zapomnij o tabliczce z numerem posesji, bo nie odbiorą ci śmieci
Od 1 lipca obowiązuje nowy system odbioru odpadów komunalnych. fot: Patrick - Patrick / Wikimedia CommonsDodaj do Facebook

Nie zapomnij o tabliczce z numerem posesji, bo nie odbiorą ci śmieci

JM
Od 1 lipca obowiązuje nowy system odbioru odpadów komunalnych. - Właściciele nieruchomości zabudowanych lub inne podmioty uwidocznione w ewidencji gruntów i budynków, które takimi nieruchomościami władają, mają obowiązek umieszczenia w widocznym miejscu na ścianie frontowej budynku tabliczki z numerem porządkowym i nazwą ulicy - przypomina Urząd Gminy w Brennej.

Do umieszczenia tabliczek z numerem porządkowym i nazwą ulicy zobowiązuje mieszkańców Prawo geodezyjne i kartograficzne.

- W przypadku braku oznaczenia nieruchomości firma wywozowa działająca na rzecz gminy nie będzie w stanie przekazać worków na odpady oraz odebrać odpadów komunalnych z uwagi na fakt, iż odpady zbierane są zgodnie z wykazem nieruchomości sporządzonym na podstawie złożonych deklaracji - ostrzegają urzędnicy.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Więc mogą śmieci do lasu, Bo gdzie mają je sobie wsadzić?Podatek śmieciowy i tak zapłacą niezależnie czy mają tabliczkę czy nie mają Już ich urzędasy znajdą za pomocą geodezji i kartografii

oto o czym zapomniał powiadomić urząd
wartość wg przetargu 349 000,oo za 6 m-cy
ilość mieszkanców około 10 700
czyli na jednego mieszkańca około 5,40

opłata za segregowane 9, oo

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama