, poniedziałek 6 kwietnia 2020
Konsultacje społeczne w Brennej w nietypowej i ciekawej formie
Konsultacje będą przeprowadzone w ciekawej formie, pozwalającej na zrozumienie tematu jakim jest utworzenie miejscowego planu. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Konsultacje społeczne w Brennej w nietypowej i ciekawej formie

UM/mat. pras.
Każdy głos jest ważny dlatego mieszkańców Brennej zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących planu zagospodarowania Centrum Brennej i Brennej Spalonej. Konsultacje będą przeprowadzone w ciekawej formie, pozwalającej na zrozumienie tematu jakim jest utworzenie miejscowego planu.

W ramach konsultacji społecznych przygotowano spotkania i warsztaty konsultacyjne, a także spacery wraz z urbanistą w centrum Brennej, internetową ankietę oraz indywidualne wywiady z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w terenie objętym sporządzeniem planów.
Pogłębione konsultacje społeczne dają możliwość zgłoszenia uwag i wypracowania pewnych rozwiązań pomocnych do utworzenia planu. Pierwsze spotkania organizowane w ramach konsultacji czyli spacerów w centrum Brennej odbędą się w dniach 7 września o godz. 10:00 i 15:00 oraz 14 września o godz. 10:00 i 15:00. Start konsultacji: parking sklepu Wiarus w Brennej przy ul. Wyzwolenia. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. 33 8536 222 wew.230.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama