, środa 19 luty 2020
Cieszyn: Zmiana organizacji ruchu na ul. 3 Maja
Zamknięcie odcinka ul. 3 Maja ma związek z przystąpieniem do budowy przyłączy kanalizacyjnych i wodnych do nowo powstających obiektów w tym rejonie. fot: ARC GCDodaj do Facebook

Cieszyn: Zmiana organizacji ruchu na ul. 3 Maja

MM
Cieszyn: Zmiana organizacji ruchu na ul. 3 Maja

W związku z planowanym zamknięciem odcinka ul. 3 Maja objazd kierowany będzie ulicami Pawła Stalmacha, Henryka Sienkiewicza i Karola Miarki. fot. ARC GC

Od poniedziałku, 9 września wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu na ul. 3 Maja w Cieszynie. Objazd na drodze prowadzącej do granicznego mostu Wolności obowiązywać będzie do 23 września.

- W związku z przystąpieniem do budowy przyłączy kanalizacyjnych i wodnych do nowo powstających obiektów w tym rejonie, w dniach od 9 do 23 września br. zostanie wyłączona z ruchu kołowego ul. 3 Maja na odcinku od ul. Pawła Stalmacha do ul. Karola Miarki - informuje Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

W związku z planowanym zamknięciem odcinka ul. 3 Maja objazd kierowany będzie ulicami Pawła Stalmacha, Henryka Sienkiewicza i Karola Miarki.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. 3 Maja w Cieszynie obowiązywać będą od poniedziałku, 9 września do poniedziałku, 23 września.

Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ad rem: 9 września- 8rbh -nacięty asfalt + wykonane 3 mb. wykopu /wstydliwie schowanego pod łyżką koparki/ oraz nawieziona kupka klińca. Po 15 na budowie cisza a na objazdach komunikacyjny Sajgon. Brawo. W tym tempie i 2 tygodni zabraknie.

Ciekawe jak mają się "połamać" na zakręcie o 90 st. /Stalmacha - Sienkiewicza/ , na rondzie /Sienkiewicza- Miarki / oraz "agrafce" Miarki - 3Maja/ duże pojazdy np. autobusy Wispolu i klienci pobliskiego zakładu przemysłowego, bo jakoś ograniczeń tonażu nie widać. Dodatkowo o czym Redakcja nie napisała z wyłączeniem 3 Maja wiążę się zakaz parkowania na Stalmacha- gdzie w takim razie ulokować samochody tam parkujące /może na placu budowy Inwestora?/ Ponadto z czego wynika termin 2 tygodni. W cywilizowanych miejscach przy odpowiedniej logistycy podobne roboty wykonuje sie w 3 dni /włączając w to prace nocne/. Dodatkowo można było roboty zaplanować na okres wakacji kiedy ruch kołowy był jednak mniejszy. Ale żyjemy w Cieszynie gdzie /niestety/ wszystko robi się po cieszyńsku czyli.......

Nie narzekać, więcej chodzić pieszo!!! Cieszyn to małe miasto, a wszędzie byście chcieli się wpychać samochodami. Poza tym jest komunikacja publiczna.

Super frysztacki dalej zamknięta zamkowa wkrótce katowicka stoi teraz 3 maja ...czy ktoś wogole koordynuje te prace ...dramat !!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama