, wtorek 7 maja 2024
Współczesne tendencje w resocjalizacji i pomocy postpenitencjarnej
Zdaniem organizatorów tematyka konferencji sprzyja dyskusji nad regulacjami prawnymi a realnymi aspektami działań resocjalizacyjnych, terapeutycznych, wsparcia i pomocy wobec różnych grup docelowych. fot: Maciej Kłek



Dodaj do Facebook

Współczesne tendencje w resocjalizacji i pomocy postpenitencjarnej

SM
23 i 24 października w Cieszynie odbywać się będzie międzynarodowa konferencja naukowo-społeczna pt. "Współczesne tendencje w resocjalizacji i pomocy postpenitencjarnej", organizowana przez Zakład Pedagogiki Specjalnej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego oraz Zakład Karny w Cieszynie i Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach.

Celem konferencji jest spotkanie środowisk naukowych, instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych zajmujących się problematyką resocjalizacji i terapii dzieci i młodzieży niedostosowanej społecznie, a także osób osadzonych w jednostkach penitencjarnych oraz tematyką pomocy postpenitencjarnej.

Zdaniem organizatorów tematyka konferencji sprzyja dyskusji nad regulacjami prawnymi a realnymi aspektami działań resocjalizacyjnych, terapeutycznych, wsparcia i pomocy wobec różnych grup docelowych. Konferencja pt. "Współczesne tendencje w resocjalizacji i pomocy postpenitencjarnej" odbędzie się w centrum konferencyjnym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie (ul. Bielska 62).

Szczegółowy zakres tematyki znajduje się w zaproszeniu znajdującym się poniżej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama