, wtorek 18 stycznia 2022
Budowa sali gimnastycznej w Zaborzu trwa
Zakończyć ma się w kolejnym roku szkolnym, czyli we wrześniu 2019 roku.  fot: UG ChybieDodaj do Facebook

Budowa sali gimnastycznej w Zaborzu trwa

red.
Trwają prace nad budową nowej, pełnowymiarowej sali gimnastycznej w Zaborzu. Budowa rozpoczęła się marcu tego roku.

Zakończone zostało już mikropalnowanie, wykonanie fundamentów, wymiana poszycia dachu na części istniejącego budynku oraz roboty w jego wnętrzu. Tam wymoruwano ściany, ułożono instalację wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, a także wykonano izolację poziomą, wylewki oraz gładzie. Obecnie wznoszone są główne ściany sali gimnastycznej.

- W nowo powstałym budynku oprócz sali gimnastycznej o powierzchni 372 m2 powstaną szatnie dla dziewcząt, dla chłopców oraz dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenia sanitarne, czyli wc wraz z natryskami, pokój nauczyciela wf-u z częścią sanitarną przystosowaną dla osób niepełnosprawnych oraz magazyn sprzętu sportowego. Wszystko połączone będzie przejściem z częścią istniejącą szkoły. Sala gimnastyczna przystosowana będzie m.in. do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i mini piłkę nożną – informuje Urząd Gminy Chybie.

Koszt budowy pełnowymiarowej sali gimnastycznej to nieco ponad 2, 8 mln zł. Zakończyć ma się w kolejnym roku szkolnym, czyli we wrześniu 2019 roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama