, sobota 27 luty 2021
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego zaprasza! Rekrutacja  na rok szkolny 2021/2022
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego zaprasza! Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 fot: SPTEDodaj do Facebook

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego zaprasza! Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego zaprasza! Rekrutacja  na rok szkolny 2021/2022


Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego zaprasza! Rekrutacja  na rok szkolny 2021/2022

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem przyszłego pierwszoklasisty, zapraszamy do zapoznania się z ofertą SPTE – szkoły, w której dbamy o tradycyjne wartości, korzystając z nowoczesnych rozwiązań.

SPTE to kameralna szkoła, w której żaden uczeń nie jest anonimowy, to miejsce pełne życzliwości i przyjaznej atmosfery.

W naszej szkole, dzięki różnorodnym kółkom zainteresowań i zajęciom dodatkowym Twoje dziecko stanie się odkrywcą - będzie mogło znaleźć i rozwinąć swoje pasje i zainteresowania. Po lekcjach uczniowie SPTE chętnie spędzają czas wolny w jednej z dwóch kolorowych świetlic, na sali ruchowej, w przyjaznej szkolnej bibliotece albo na szkolnym podwórku, z którego korzystamy niezależnie od pory roku.

Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek problemy – możecie na nas liczyć! Uczniowie, którzy tego potrzebują, korzystają z opieki psychologiczno-pedagogicznej w różnych formach ,programowo prowadzimy w klasach IV trening interpersonalny oraz zajęcia terapeutyczne.

Stawiamy na języki obce – prócz języka angielskiego, którego dzieci uczą się od pierwszej klasy,
w czwartej klasie dziecko może wybrać język niemiecki albo francuski. Lekcje z języków obcych prowadzone są z podziałem na grupy. W SPTE przygotowujemy uczniów do egzaminu DSD (Deutsches Sprachdiplom), który przeprowadzany jest na terenie szkoły bez dodatkowych opłat. Uczniowie mają także dodatkowe godziny konwersacji z języka angielskiego.

Powierzając nam swoją pociechę, rodzic stawia na sprawdzoną markę i dobre wykształcenie – nasi uczniowie świetnie radzą sobie z egzaminami ósmoklasisty, w których osiągają bardzo dobre wyniki.
W SPTE każde dziecko ma szansę na wzięcie udziału w konkursach, koncertach, zawodach, wystawach, spotkaniach. Uczy się także, że można i warto pomagać, ponieważ angażujemy się w akcje charytatywne.

Nauczyciele, którzy pracują w SPTE starają się, by każdy uczeń osiągał wyniki na miarę swoich możliwości. Stale się rozwijają, biorą udział w szkoleniach, poszukują nowych rozwiązań. Sięgają po nowoczesne technologie, odnajdują się w przestrzeni wirtualnej, dlatego też nauczanie zdalne funkcjonuje na dobrym poziomie.

Zapraszamy do nas, czekamy na Was gotowi na nową, wspólną przygodę, jaką może stać się zdobywanie wiedzy!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama