, środa 21 października 2020
Obalamy mit – odzież premium dla firm nie musi być droga
Firma Foxstudio jest lokalnym przedsiębiorstwem wykonującym głównie usługi podwykonawcze dla firm BHP jak i tych reklamowych.  fot: FoxstudioDodaj do Facebook

Obalamy mit – odzież premium dla firm nie musi być droga

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Firma Foxstudio jest lokalnym przedsiębiorstwem wykonującym głównie usługi podwykonawcze dla firm BHP jak i tych reklamowych.

W swoim portfolio szczyci się listą 1000 klientów. Teraz Foxstudio otwiera się, poza podwykonawstwo, na firmy produkcyjne i handlowo-usługowe w kanale B2B z ofertą na odzież z nadrukiem zarówno premium tj. 4F, Colmar, Elbrus czy Hi-tec, jak i tańszą odzież pracowniczą.

- Zauważamy zmianę tendencji u klientów kupujących klasyczne polary. Obecnie wybierają marki premium, które opłaca się bardziej kupować z kilku powodów: dzięki wprowadzonym rabatom różnica w cenie nie jest wysoka, noszenie marki premium obok logotypu klienta zwiększa prestiż marki. Proponowana odzież jest bardziej wytrzymała niż tańsze odpowiedniki, co w perspektywie przynosi spore oszczędności. Dystrybuujemy odzież wielu marek w atrakcyjnych cenach. Dzięki polityce profit-free dla znakowania odzieży wykonujemy lepszej jakości haft w niższej cenie - podkreśla właściciel Foxsudio Kamil Sikora.

Sprzedaż prowadzona jest tylko w kanale B2B. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Foxstudio kontakt:

ul. Broniewskiego 3
43-200 Pszczyna
tel. 887 202 748

studio@foxstudio.eu

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama