, środa 27 stycznia 2021
Na narty do Czech - gdzie pojechać?
Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a tymczasem sezon zimowy lada dzień się zacznie. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Na narty do Czech - gdzie pojechać?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a tymczasem sezon zimowy lada dzień się zacznie. Miejmy nadzieję, że wszystko ustabilizuje się na tyle, by można było spokojnie pojechać na narciarski urlop. Z tego tekstu poznasz subiektywny ranking najlepszych ośrodków narciarskich w Czechach. Zaczynamy!

Pamiętaj o ubezpieczeniu

Zanim gdziekolwiek pojedziesz, zadbaj o wykupienie ubezpieczenie narciarskiego. Dzięki tego typu polisie będziesz chroniony przed finansowymi konsekwencjami niektórych zdarzeń. Otrzymasz również pomoc medyczną wszędzie tam, gdzie będziesz jej potrzebować. Wejdź na stronę: www.ubezpieczenienarciarskie.pl i znajdź najlepsze ubezpieczenie narciarskie.

Harrachov

Miasteczko, którego lokalizacja znajduje się przy samej granicy z Polską. Według przeprowadzanych rankingów Harrachov jest najpopularniejszą wśród Polaków stacją narciarską. Wszystko dzięki znakomitym warunkom śniegowym oraz nowoczesnej infrastrukturze. Na terenie miasteczka do dyspozycji turystów zostały oddane duże parkingi, ciekawe trasy oraz szeroki wybór hoteli i obiektów gastronomicznych. A to wszystko w przyzwoitej cenie i w naprawdę komfortowych warunkach, które pozwalają na wypoczynek.

Benecko

Ośrodek znajduje się niedaleko Karkonoszy w pobliżu miasteczka Vrchlabi. Ośrodek dysponuje bogatą ofertą dostosowaną zarówno do potrzeb zaawansowanych narciarzy, jak i tych, którzy stawiają w tej dyscyplinie pierwsze kroki. Benecko do lat jest promowane jako ośrodek idealny dla rodzin z dziećmi, które szukają spokoju oraz miłej atmosfery pozbawionej zgiełku znanego z wielkich kurortów. Zanim wyjedziesz, sprawdź, jak epidemia Śląsk radzi sobie z epidemią koronawirusa.

Mała Upa

Coś dla wszystkich miłośników prawdziwego górskiego klimatu. Nie znajdziesz tutaj narciarzy lansujących się na stokach i tzw. sezonowców. Mała Upa jest najwyżej położoną miejscowością w Czechach i zachwyca swoją architekturą. Turyści mają do dyspozycji dwa kompleksy wyciągów z darmowym skibusem. Dodatkową atrakcją jest rzemieślniczy browar Trautenberg, w którym po ciężkim dniu na stoku można napić się wyśmienitego piwa.

Bedřichov

Bedřichov to ośrodek, który jest idealny na narty w Czechach ze względu na swój niepowtarzalny klimat oraz masę urokliwych miejsc dla rodzin z dziećmi. Całość wydaje się też bardzo atrakcyjna, ponieważ Bedřichov leży z dala od głównych dróg. Do dyspozycji oddane są szerokie i łagodne trasy. Nie uświadczysz też kolejek do wyciągów, co również jest dużym atutem.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama