, wtorek 18 stycznia 2022
Cylinder - Szkoła Języków Obcych
Aby podnieść jakość nauczania i sprostać ogromnemu zainteresowaniu zajęciami, przenieśliśmy się również w nowe miejsce, gdzie mamy możliwość prowadzenia zajęć w jeszcze bardziej wygodnych i profesjonalnych warunkach. Nasz nowy adres: Cieszyn, ul. Mennicza 20, pierwsze piętro. fot: www.szkola-cylinder.plDodaj do Facebook

Cylinder - Szkoła Języków Obcych

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Cylinder - Szkoła Języków Obcych

Nasz nowy adres: Cieszyn, ul. Mennicza 20, pierwsze piętro

W czasach koronawirusa i skomplikowanej sytuacji na rynku pracy, warto podnosić swoje kompetencje i umiejętności językowe. Znajomość języków obcych, a w szczególności języka angielskiego pozwala również na znalezienie lepszego, wymarzonego zajęcia. Język angielski w pracy staje się niemal tak samo ważny, jak język ojczysty, a w niektórych firmach jest nawet jedynym używanym językiem. Umiejętność posługiwania się językiem obcym coraz częściej przydaje się także w codziennym życiu, umożliwia nam nieograniczony kontakt z innymi ludźmi na całym świecie, dodaje nam pewności siebie i zaostrza apetyt na zagraniczne podróże i poznawanie świata.

Nauka języka, jak każda nauka, wymaga systematyczności oraz wytrwałości. Rolą nauczyciela jest tu nie tylko przekazywanie wiedzy i objaśnianie zawiłości, ale i wyłapywanie i poprawianie błędów uczniów, zanim zdążą się one utrwalić. W Szkole Języka Angielskiego CYLINDER pasja to coś, co odróżnia nas od innych placówek, które przekazują suchą wiedzę na temat gramatyki i wymowy. Chcemy zaszczepić w naszych uczniach miłość do nauki języka, dzięki temu każdy z naszych kursantów będzie chętnie uczestniczył w zajęciach oraz samodzielnie poszerzał swoją wiedzę. Indywidualne podejście do każdego pozwala na odpowiednie dobieranie materiałów oraz dostosowanie rytmu i sposobu prowadzenia lekcji do wymagań i do celu, który dana osoba chce osiągnąć - dzięki temu, poznawanie kolejnych zasad gramatycznych nie jest wcale nudne. Uważnie słuchamy naszych uczniów, dbamy o atmosferę i jesteśmy skuteczni! W naszej szkole masz możliwość nauczenia się języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz – nowość – niemieckiego i czeskiego. Jaką wybierzesz formę nauki?

ONLINE

W naszej szkole poznasz tajniki języka obcego bez konieczności wychodzenia z domu. Zajęcia odbywają się online, co z pewnością zwiększy komfort słuchaczy, nie tylko jeśli chodzi o brak konieczności dojazdu do siedziby, ale również możliwości uczestniczenia w lekcjach tak, jak się lubi – z herbatą lub kawą, w wygodnych ubraniach lub w przypadku konieczności wyjazdu, z innego kraju.

STACJONARNIE – W GRUPACH 2-5 osobowych lub indywidualne

Na zajęciach w małych grupach lektor ma indywidualne podejście do każdej osoby - możemy to osiągnąć tworząc małe 2-5 osobowe grupy. Zajęcia grupowe dają ponadto możliwość skonfrontowania swoich umiejętności językowych poprzez ciekawe konwersacje i dyskusje, a także możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami z innymi uczestnikami kursu. Kursanci uczą się rozmowy w obcym języku z kimś innym niż tylko lektor, co daje ogromne korzyści w zwiększeniu własnego poczucia wartości i odblokowania bardzo znanego strachu przed mówieniem. Wspólna nauka realizowana jest poprzez aktywizujące ćwiczenia i zabawy językowe wymagające kooperacyjnego działania całej grupy. Daje to motywację do tego, by regularnie brać udział w zajęciach i uczyć się na bieżąco.

ZAJĘCIA

 • Dla dzieci przedszkolnych – stawiamy na naukę przez zabawę. Kładziemy nacisk na rozwój umiejętności, naturalną naukę komunikacji, osłuchanie się z językiem.
 • Dla uczniów szkoły podstawowej – proponujemy zajęcia rozwijające umiejętności, na których nauczymy mówić i posługiwać się językiem płynnie. W ramach korepetycji pomożemy z materiałem szkolnym, jasno wytłumaczymy gramatykę, przygotujemy do testu oraz przygotujemy do egzaminu ósmoklasisty. Nasi uczniowie uzyskują dobre wyniki, bo znamy wymagania
  i strategie egzaminacyjne i wiemy na czym się skupić, aby je uzyskać.
 • Dla uczniów szkół średnich - aktywizujemy poprzez ćwiczenia grupowe i konwersacje w parach na interesujące tematy, które pozwalają nie tylko pozbyć się lęku przed mówieniem, ale też są świetną okazją do zawierania nowych znajomości i wspólnego treningu umiejętności językowych. Ponadto istnieje możliwość podniesienia swoich umiejętności językowych poprzez korepetycje i specjalne przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej.
 • Dla osób dorosłych – oferujemy naukę od podstaw, podnoszenie umiejętności i kompetencji. Szczególną uwagę zwracamy na konwersacje w swobodnej, przyjaznej i luźnej atmosferze, która pomaga przełamać barierę językową. Angażujemy w dyskusje w taki sposób, aby zapomnieć, że mówi się w języku obcym!
 • Przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, PTE – w naszej szkole przeprowadzimy test pomagający sprawdzić poziom umiejętności języka. Doradzimy i udzielimy wielu praktycznych wskazówek dzięki różnorodnym trybom treningowym.

  LEKTORZY

  Nasi lektorzy to pasjonaci języka, którego nauczają. To osoby kompetentne, otwarte i profesjonalne. W trakcie zajęć służą ciągłym wsparciem, a od nowego roku szkolnego będą ponadto dostępni online w ramach konsultacji metodycznych w wybranych godzinach - można wówczas zgłosić się do nich na platformie i poprosić o wyjaśnienie danego zagadnienia lub rozwianie wątpliwości. Jesteśmy po to, żeby pomagać kursantom w zdobywaniu wiedzy, nie po to, żeby wytykać im błędy.

  ROZWÓJ TO NASZA DOMENA!

  Teraz nasza nowa nazwa odpowiada profilowi szkoły: Cylinder Szkoła Języków Obcych. Dzięki ciągłemu rozwojowi lektorów możemy zaoferować znacznie więcej - w naszej szkole uczymy aż 5 języków! A już niedługo w ofercie oprócz języków pojawi się także matematyka.

  Aby podnieść jakość nauczania i sprostać ogromnemu zainteresowaniu zajęciami, przenieśliśmy się również w nowe miejsce, gdzie mamy możliwość  prowadzenia zajęć w jeszcze bardziej wygodnych i profesjonalnych warunkach.

  Nasz nowy adres: Cieszyn, ul. Mennicza 20, pierwsze piętro

  Aktualnie prowadzimy zapisy na kursy wakacyjne i na kursy od nowego roku szkolnego – od września

  Na hasło GAZETACODZIENNA oferujemy 10% rabatu na pierwszy miesiąc nauki – we wrześniu

  Nie ważne czy jesteś na początku swojej drogi z językiem obcym, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności - praca z lektorem, praca w grupie będzie znacznie wydajniejsza niż nauka samodzielna. Dlatego z tego miejsca gorąco zachęcamy do zapisów na nasze zajęcia!

  Przyjazna, sympatyczna atmosfera to nasz klucz do sukcesu! Na naszym fanpage - @szkolacylinder - możecie zobaczyć, jak pracujemy z kursantami.

  e-mail: biuro@szkola-cylinder.pl || instaram/@szkolacylinder || fb/@szkolacylinder

 • Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  reklama